Jarosław Kret chce wrócić do Beaty Tadli! Spektakularnym zwycięstwem w programie "Taniec z Gwiazdami", Beata Tadla udowodniła, że nie tylko nie załamała się po rozstaniu z Jarosławem Kretem, ale również dzięki tańcu zyskała więcej pewności siebie i na nowo odkryła swoją kobiecość. Czyżby to właśnie dlatego pogodynek zmienił zdanie co do ich związku? Przypomnijmy, że o relacji Kreta i Tadli było w mediach bardzo głośno. Wszystko przez sprzeczne sygnały, które dawała para - najpierw dowiedzieliśmy się, że Kret i Tadla rozstali się, a następnie pogodynek udzielił wywiadu, w którym mówił, że między nimi wszystko jest w porządku. Ostatecznie para rozstała się w nieprzyjemnych okolicznościach, a teraz kiedy emocje po rozstaniu w zasadzie opadły, okazuje się, że Jarosław Kret chce wrócić do Beaty Tadli...

Jarosław Kret chce wrócić do Beaty Tadli

Jak donosi źródło Super Expressu, Jarosław Kret nie może poradzić sobie z tęsknotą za Beatą Tadlą. Zrozumiał, że popełnił błąd i chce wrócić do ukochanej:

"Jarek powtarza kolegom z NOWEJ TV, że nie radzi sobie z rozstaniem, że jest mu ciężko, tęskni i łudzi się, że jeszcze uda mu się odzyskać zaufanie Beaty. Powtarza, że tak naprawdę wcale nie chciał się rozstać, a po prostu w ciężkich dla siebie chwilach znika. Chciał do niej wrócić."

Jak się domyślacie, Beata Tadla nie zamierza przystać na propozycję Jarosława Kreta. Ignoruje sms-y, które przysyła jej były partner:

"Ignoruje jego SMS-y. Odpisuje tylko na te ważne, dotyczące spraw związanych z mieszkaniem. W pierwszym miesiącu od rozstania być może by do niego wróciła, ale teraz. odżyła, chce być sama. Nabrała pewności siebie i nie jest w stanie zaufać komuś, kto nadwerężył jej zaufanie."

Dziwicie się jej?