Jarosław Kret od wielu miesięcy jest w związku z finalistką "MasterChefa", Kariną Zuchorą. Para nie pozuje jednak do oficjalnych, wspólnych zdjęć i dopiero od niedawna wiemy, że faktycznie serce pogodynka jest zajęte. Co więcej, ostatnia wypowiedź medialna Kreta sugeruje, że para ma wobec siebie poważne plany.

Jarosław Kret o związku z Kariną Zuchorą

Karina Zuchora była uczestniczką trzeciej edycji programu "MasterChef". Dotarła do finału, ale nie udało jej się wygrać w ostatecznym starciu. Odpowiedź na pytanie, co, połączyło ją z Kretem, nie zaskakuje - podobno była to miłość do jedzenia. Związek został potwierdzony przez prezentera w styczniu tego roku.

Karina jest dla mnie bardzo ważną osobą. Wyjątkową. Opiekowała się mną. Uświadamiała mi, że nie jestem sam - wyznał Jarosław Kret w rozmowie z "Rewią".

Teraz Jarosław Kret opowiedział o relacji z Kariną Zuchorą na łamach "Twojego Imperium". Prezenter wyznał magazynowi, że aktualnie jest w związku na odległość. Jego partnerka pracuje w Trójmieście, on zaś - w stolicy.

Ktoś kiedyś ładnie powiedział, że okresowe rozstania są sprawdzianem uczuć. Bywa, że trzeba wyjechać do ciekawej pracy - czasem na kilka miesięcy, a czasem nawet na kilka lat - żeby móc dalej realizować swoje pasje. Życie to nie tylko zwykła, domowa codzienność. To także możliwość ciągłego rozwoju i podejmowania nowych wyzwań- wyznał Kret.

Jeśli obie strony wspierają się w realizowaniu swoich aktywności i pasji, to jest to jak najbardziej coś, co buduje związek. Choćby na jakiś czas musiał on pozostać związkiem na odległość - dodał.

 Do tej pory na pytania o związek z Kariną Zuchorą Kret odpowiadał zdawkowo. Jak teraz przyznał, unikanie rozgłosu jest zamierzone.

Im mniej nas wszędzie, tym więcej nas dla siebie samych. Zachowujemy nas dla siebie - powiedział.

Przy okazji, prezenter pogody został zapytany o to, czy zamierza wziąć ślub. Wymowna odpowiedź zaskakuje. 

Nigdy nie mów nigdy - stwierdził Jarosław Kret.

ZOBACZ TAKŻE: Jarosław Kret klęknął przed Beatą Tadlą i poprosił o wybaczenie. Znamy szczegóły!