Jarosław Kret od lat nie ma kontaktu ze swoim bratem bliźniakiem, Jackiem Kretem, który jest biznesmenem i muzykiem popularnego zespołu "Poparzenia kawą Trzy". Panowie nie ukrywają tego, że już od dłuższego czasu się nie dogadują. Przed laty Jarosław Kret udzielił nawet wywiadu, w którym wyjaśniał, dlaczego ich ścieżki się rozeszły. Co na temat ich konfliktu mówił wtedy Jarosław Kret na łamach magazynu Viva?

„Od czterech lat nie mamy kontaktu. Doszedłem do wniosku, że najwyższy czas rozerwać toksyczny związek. Dlaczego mam utrzymywać kontakt z człowiekiem, który jest zupełnie inny niż ja, z człowiekiem, z którym nie jest mi po drodze? Który wypowiada sądy, z którymi się nie zgadzam, i na przykład zabija zwierzęta. Ja tego nie toleruję…” - mówił rozżalony Jarosław Kret.

Jarosław Kret o relacji z bratem Jackiem Kretem

Jak się okazuje, z biegiem czasu konflikt między bliźniakami wcale nie zelżał. Jarosław w jednym z ostatnich wywiadów potwierdził, że panowie nadal ze sobą nie rozmawiają, a ich stosunki nadal pozostają bardzo napięte. Dlaczego tak się dzieje? Prezenter pogody wyjaśnił to w wywiadzie dla Wideportalu:

„Problem z moim bratem polega na tym, że nikt nikomu o tym konflikcie nie mówił. Tylko że mój brat ma tą samą twarz co ja i czasem chyba tego nadużywa. I tylko tyle. Dla mnie on nie istnieje. Ja sobie w życiu bardzo dobrze radzę bez tego człowieka.” - powiedział Kret.

ZOBACZ: BEATA TADLA I JAROSŁAW KRET rozstali się? Jest komentarz!

Jak widać, relacja między Jarkiem Kretem a jego bratem bliźniakiem Jackiem rzeczywiście nie należy do najłatwiejszych. Co ciekawe, wygląda na to, że panowie nie rozmawiają ze sobą już niemal 9 lat, co musi być wyjątkowo smutne i problematyczne dla pozostałych członków ich rodziny...

Myślicie, że ci bracia jeszcze kiedyś się ze sobą dogadają i będzie można ich oglądać razem na jakiś ważnym wydarzeniu? Bardzo mocno trzymamy za to kciuki!