Już w marcu zobaczymy 3. edycję show "X Factor" na kanale TVN. Od jakiegoś czasu pojawia się coraz więcej informacji i plotek wokół tego programu. Niedawno Super Express informował, że prawdopodobnie w kolejnej edycji muzycznego talent-show nie zobaczymy Tatiany Okupnik. Nie wiadomo, czy tak będzie w rzeczywistości, ale jedno jest już pewne - programu nie poprowadzi Jarosław Kuźniar.

Dziennikarz przyznał w rozmowie z portalem Tvn.pl, że "X Factor" był dla niego niezwykłą przygodą oraz genialną szkołą. Ale teraz ma inne plany. - Plany zawodowe w takim zawodzie jak dziennikarstwo zmieniają się bardzo szybko. Decydując się dwa lata temu na spróbowanie się w nowych okolicznościach przyrody i w nowym miejscu, wiedziałem, że jeżeli wchodzę na scenę, to cały czas w tyle głowy muszę mieć ten moment, żeby zejść z niej na czas - powiedział Jarosław Kuźniar portalowi Tvn.pl.

Jarosław Kuźniar podziękował także całej ekipie, z którą miał okazję współpracować przy produkcji programu "X Factor". Na razie nie wiadomo, kto zajmie jego miejsce.