Jarosław Kuźniar niespełna rok temu przeszedł z TVN24 do programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Zmiana od początku budziła wiele emocji, nie tylko w widzach. Sam zainteresowany nie ukrywał swojego rozczarowania tematyką programu. Od kilku miesięcy tabloidy rozpisywały się na temat odejścia dziennikarza. Wówczas próbowaliśmy się skontaktować z Jarosławem Kuźniarem, który zaprzeczył wszelkim plotkom.

ZOBACZ TAKŻE: Jarosław Kuźniar dementuje plotki dotyczące odejścia z "Dzień Dobry TVN"

Na Facebooku dziennikarza pojawił się wczoraj wpis, w którym żegna się z widzami Dzień Dobry TVN

Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć Wam, że czas na ‪#‎goforNew‬ To moje ostatnie 48 godzin w TVN. Dla naszej relacji, budowanej wspólnie w telewizji i internecie przez 10 ostatnich lat, to oznacza jeszcze więcej możliwości na spotkanie NA ŻYWO. 

 Kuźniar wyznał, że powraca do dziennikarstwa informacyjnego! 

Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Spotkajmy się TUTAJ na ‪#‎Facebook‬ LIVE o 7:00 RANO we wtorek ‪#‎WszystkoWamPowiem‬ - napisał dziennikarz.  

Jak ustalił serwis Wiadomości.Gazeta.pl, Kuźniar przechodzi do Onet.tv. Przypomnijmy, że swój program do Onetu przeniósł też Tomasz Lis.

Z tej okazji pragniemy przypomnieć wspólną sesję oraz wywiad, którego Jarosław Kuźniar udzielił wspólnie z Anną Kalczyńską "Gali" z okazji 10-lecia Dzień Dobry TVN.  

PRZECZYTAJ TAKŻE: To oni nas budzą - najbardziej kontrowersyjni prowadzący "Dzień Dobry TVN"