Jak informowaliśmy wczoraj, Jarosław Kuźniar oficjalnie ogłosił w niedzielę, że po niespełna roku żegna się z "Dzień Dobry TVN". Prawdopodobnie prezenter przejdzie do programu informacyjnego Onet.tv.

Po 9 latach Jarosław Kuźniar żegna się ze stacją TVN.
Dzisiaj dziennikarz po raz ostatni spotkał się z widzami programu "Dzień Dobry TVN". Po wielu latach obecności na antenie TVN Jarosław Kuźniar pożegnał się z fanami we wzruszający sposób, podziękował również Annie Kalczyńskiej, z którą od września ubiegłego roku prowadził program "Dzień Dobry TVN". 
Przed debiutem w "Dzień Dobry TVN" Jarosław Kuźniar przez 8 lat był prowadził poranny program "Wstajesz i wiesz" w TVN24. Widzowie mogli go również zobaczyć w roli prowadzącego "X Factor" w pierwszym sezonie programu - napisała na swojej stronie stacja TVN.

Potwierdzono także oficjalnie, że Jarosława Kuźniara u boku Anny Kalczyńskiej zastąpi Andrzej Sołtysik. Widzom stacji nie jest on obcy, gdyż w latach 2007-2012 prezenter prowadził już program "Dzień Dobry TVN" u boku Magdy Mołek. Od kwietnia 2015 Sołtysik współprowadzi autorski program w TVN Fabuła. Z kolei od października 2014 roku jest gospodarzem programu "Bagaż osobisty" w TTV.

To kolejna zmiana w szeregach ekipy prowadzących w ostatnim czasie. W kwietniu, do programu dołączył Piotr Kraśko, jako współpartner Kingi Rusin

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Dzień Dobry TVN To oni prowadzili program w przeszłości. Pamiętacie?