Jarosław Kuźniar pracuje w "Dzień Dobry TVN" dopiero trzeci dzień, a już dorobił się wielu wrogów. Nie wiedział, kim jest Jessica Mercedes czy Rafał Maślak. Później skrytykował Roberta Kupisza. Tak skomentował jego dorobek:

- Pan który koszulkę za 5 złotych sprzedaje za 350 złotych. Marża o której marzę - skomentował go dziennikarz.

Tym razem Jarosław Kuźniar ostro potraktował Agnieszkę Jastrzębską, która w „Dzień dobry TVN” prowadzi cykl dotyczący show-biznesu. O co pokłócili się prezenterzy? Tym razem poszło o...dzieci.

Agnieszka Jastrzębska pokazała dziś materiał z Zosią Ślotałą, która pojawiła się na balu Fundacji TVN zaledwie dwa miesiące po urodzeniu córeczki.Jarosław Kuźniar nie wiedział, kim jest stylistka i nieśmiało zapytał o to współprowadzącą Annę Kalczyńską.

Po obejrzeniu wideo, na którym Zosia Ślotała mówi o tym, jak bardzo jest szczęśliwa i że jej ukochany pomaga w opiece nad dzieckiem, m.in. przy kąpielach, Agnieszka Jastrzębska zapytała Kuźniara, czy on także pomaga swojej żonie.

Dziennikarz odpowiedział, że jak najbardziej. To jednak nie wystarczyło Jastrzębskiej, która dociekliwie kilka razy dopytywała o to, czy kąpie córkę. :

Czy Ty pomagasz przy córce? - zaczęła.

Cały czas - odpowiedział Kuźniar.

Naprawdę? Kąpiesz codziennie? - drążyła  Jastrzębska.

To jest naprawdę najważniejsze? Akurat tego nie robię, ale robię wiele innych rzeczy - dziennikarz nie dawał za wygraną. - Gdybyśmy byli na balu, to byśmy tam pogadali.

Nie, na balu to nie, tam były inne tematy. Tam bym z Tobą nie gadała, bo mamy inne tematy tutaj - powiedziała dziennikarka.

Anna Kalczyńska zauważyła, że sytuacja staje się coraz bardziej napięta i próbowała ją rozładować. Niestety nie udało się. Ciekawość specjalistki od show-biznesu zwyciężyła. Jastrzębska nadal drążyła temat dzieci i zapytała Jarosława Kuźniara, czy widzi w przyszłości swoją córkę w mediach.

Będziesz trzymał córkę z dala od mediów? - kontynuowała temat Jastrzębska.

Sama się będzie trzymała - odparował dziennikarz.

Jest aż tak źle? - dociekała dziennikarka.

Jego odpowiedź była zaskakująca:

Nie, a po co? Ma być drugą Jastrzębską, która chodzi i rozmawia o show-biznesie?

Po tych ostrych słowach dziennikarz szybko się zreflektował, dodając:

Albo takim drugim Kuźniarem.

 

Trzeci dzień pracy i tak odważne stwierdzenia? Jak widać zmiana stacji nie zmieniła Jarosława Kuźniara.Między prowadzącym a Agnieszką Jastrzębską chyba nie zaiskrzyło... 

 

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: JAROSŁAW KUŹNIAR Ostro o Robercie Kupiszu!