Jarosław Kuźniar w niedalekiej przeszłości, kiedy nie rozmawiał na temat waginoplastyki oraz popisów kulinarnych polskich gwiazd, był dziennikarzem politycznym. A dokładniej jedną z największych gwiazd porannego pasma stacji TVN24. "Wstajesz i wiesz" z udziałem Kuźniara cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony widzów. Dziennikarz skupił wokół siebie pozytywny i negatywny elektorat. Obok Tomasza Lisa i Kuby Wojewódzkiego był jednym z najbardziej znienawidzonych przez internautów dziennikarzy.

Obecnie Kuźniar jest twarzą kampanii HejtStop, która nawiązuje do zastopowania szerzenia nienawiści w sieci. Jak donosi portal WirtualneMedia.pl ,TVP nie pokaże spotu „HejtStop” z Jarosławem Kuźniarem, bo jest on twarzą konkurencyjnego TVN-u!

- Stwierdzono, że używamy w spocie twarzy konkurencyjnej telewizji - powiedziała Joanna Grabarczyk, koordynatorka akcji „#ryjkuzniara”.

Jak mówi Grabarczyk, akcja, mimo braku wsparcia ze strony Telewizji Publicznej, odnosi sukces w sieci.

- Z naszej perspektywy spot i tak odnosi sukces, bo w internecie w ciągu kilku godzin dotarł do miliona użytkowników - dodaje koordynatorka akcjo.

 » PRZECZYTAJ TAKŻE: Jarosław Kuźniar - Obrzucony gnojem i ze świńskim ryjem! Promuje walkę z hejtem w sieci! [FOTO]