Internauci nie mają ani trochę litości dla dziennikarza stacji TVN 24, Jarosława Kuźniara! Od dwóch dni szydzi z niego cała Polska i wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek prześmiewczej zabawy. 

Przypomnijmy, że wszystko za sprawą wypowiedzi dziennikarza w ostatnim wywiadzie, w którym przyznał się dumnie do tego, w jaki sposób podróżuje ze swoją córeczką. Błyskotliwy Kuźniar wyznał, że nie zabiera na wakacje bagaży i rzeczy potrzebnych dla małej, ponieważ wpadł na genialny pomysł aby kupować je w markecie, a na koniec urlopu tak po prostu... zwracać. 

Jedno pochopnie wypowiedziane przez dziennikarza zdanie przypięło mu łatkę "Polaka Cebulaka" na zawsze. Od wczoraj do sieci trafiły setki memów! Z Jarka śmieją się także koledzy z branży, a jakby tego było mało, kreatywni intenauci postanowili nawet napisać o nim... bajkę.

W ten oto sposób Jarosław Kuźniar ze zwykłego, nie wzbudzającego większych emocji dziennikarza stacji TVN 24, stał się królem internetu! Jak się domyślamy, przebił swą popularnością nawet słynną "chytrą babę z Radomia". 

"Sekrety Kuźniara" to na dzień dzisiejszy temat nr 1. w polskich mediach! Specjalnie dla Was wybraliśmy najzabawniejsze memy z udziałem dziennikarza!

Co o nich sądzicie? Śmieszą Was "Sekrety Kuźniara"?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Jarosław Kuźniar - internauci napisali o nim bajkę!