O śmierci Jarosława Szczepaniaka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali jego najbliżsi: Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 27 marca 2021 roku odszedł od nas nasz Tata Jarek Szczepaniak. Pomyślcie o Nim ciepło... W pożegnalnym wpisie podano także konkretną datę i miejsce pochówku.

Pożegnamy go w dniu 7 kwietnia 2021 roku o godzinie 10:00 na cmentarzu parafialnym. Z osobami, które chcą uczestniczyć w pochówku spotykamy się o godzinie 9:45 przed główną bramą cmentarza parafialnego w Długosiodle koło Wyszkowa. Nabożeństwo za Jarka odbędzie się w późniejszym terminie, w kaplicy Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Warszawie przy ul. Hożej 53 - czytamy. 

Oficjalna przyczyna jego śmierci nie została podana do wiadomości publicznej.

Kim był Jarosław Szczepaniak?

Jarosław Szczepaniak urodził się 14 marca 1955 roku w Warszawie. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął pod koniec lat 90. ubiegłego wieku. Zagrał w wielu popularnych serialach telewizyjnych. Wystąpił w takich produkcjach jak "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe", "Lekarze", "Czas honoru", "Barwy szczęścia", "Na sygnale", "Na Wspólnej" czy "Klanie". 

Redakcja Gala.pl przyłącza się do kondolencji.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Zbigniew Opioła. Tragiczny finał poszukiwań uczestnika teleturniejów TVP

Opublikowany przez Jarosława Szczepaniaka Czwartek, 1 kwietnia 2021