Od śmierci Anny Przybylskiej minie 5 czerwca już 8 miesięcy. Strata uwielbianej aktorki wciąż wywołuje ogromne emocje, nie tylko pośród jej fanów, lecz przede wszystkim najbliższej rodziny.

Niedawno pisaliśmy już, że partner Przybylskiej, Jarosław Bieniuk, po raz pierwszy opowiedział, jak radzi sobie bez ukochanej. Były piłkarz może na szczęście liczyć na wsparcie rodziny i bliskich przyjaciół.

Jednym z nich jest Dariusz Michalczewski, który znał Annę Przybylską i jej rodzinę od lat. W rozmowie z "Super Expressem" bokser wyznał, że Bieniuk powoli wraca wreszcie do siebie.

- Cały czas mam kontakt z Jarkiem. ostatnio widzieliśmy się na Lechii. Był po operacji nogi, bo coś mu tam pękło podczas meczu- powiedział Michalczewski.Muszę powiedzieć, że się pozbierał po śmierci Ani. Musiał się pozbierać, bo ma trójkę dzieci. Co miał zrobić? Położyć się? płakać, zamknąć? Musiał się pozbierać, bo jest odpowiedzialnym ojcem i odpowiedzialnym facetem. Takie jest życie. Nawet tego nie można opisać, ale jakie on ma wyjście - powiedział Michalczewski.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Jarosław Bieniuk - Szczerze o życiu bez Anny Przybylskiej: "Boli każda minuta"