Jay-Z zaprosił Jessicę Mercedes do Nowego Jorku na TIDAL X BROOKLYN! Znana polska blogerka modowa i influencerka otrzymała zaproszenie na 4. edycję koncertu charytatywnego organizowanego przez znanego rapera i męża Beyonce. 25-latka podzieliła się tą informacją ze swoimi  obserwatorami w niedzielę na Instagramie, gdy wylatywała z lotniska Chopina w Warszawie. Koncert, na który poleciała odbędzie się już 23 października. Kto wystąpi?

Na jednej scenie TIDAL X BROOKLYN wystąpi cała plejada zaprzyjaźnionych z Jay-Z wykonawców: Lil WayneLauryn Hill, Meek Mill, Anderson. Paak, Kaskade, Normani, Kodak Black, Teyana Taylor, Bazzi, Lil Skies, Mozart, La Para, Black Thought, Queen Naija, The Lox, Vic Mensa, BlocBoy JB, DaniLeigh, Danielle Bradbery, Jay Critch, Snoh Aalegra, SiR, Westside Gunn, Conway, Arin Ray, Jacob Banks, Cautious Clay oraz Patrick Droney.

Wszyscy artyści pojawią się tam w jednym celu - aby wspólnie wesprzeć reformę sprawiedliwości w sprawach karnych w USA. Wpływy ze sprzedaży biletów zostaną w całości przekazane organizacjom pożytku publicznego w zakresie reformy wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych: #Cut50, REFORM, Equal Justice Initiative i Innocence Project.

Jessica Mercedes w Nowym Jorku na TIDAL X BROOKLYN

Od momentu powstania, czyli od 2015 roku, koncerty z serii TIDAL X zyskały ponad 10 milionów dolarów na sprawiedliwość społeczną, pomoc ofiarom klęsk żywiołowych i odbudowę oraz organizacje non-profit z sektora edukacji. Każdego roku ponad 30 międzynarodowych gwiazd muzycznych i najbardziej obiecujących nowych artystów zbiera się, by wspierać potrzebujących na całym świecie. Stevie Wonder, Beyoncé, Jay-Z, Lauryn Hill, Jennifer Lopez, Kaskade, Fifth Harmony, Jessie Reyez, Alessia Cara, Flatbush Zombies, Victory Boyd to tylko część artystów, którzy do tej pory wystąpili pod szyldem TIDAL X Brooklyn.

Nie możemy się już doczekać relacji Jessiki Mercedes z tego wydarzenia. W końcu polska blogerka to już praktycznie weteranka festiwali muzycznych w Polsce i na świecie. Zdjęcia Jay-Z i Jessiki Mercedes możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Znana piosenkarka szydzi z ciąży Meghan Markle. O co chodzi?