Jenna Dewan jest w ciąży z nowym partnerem. Aktorka znana z tanecznego hitu "Step Up", w kwietniu 2018 roku ogłosiła, że ona i jej mąż Channing Tatum, zdecydowali się na separację. Para, która wzięła ślub w 2009 roku i wychowywała razem 6-letnią córkę, postanowiła się rozstać, pisząc w oficjalnym oświadczeniu, że: "dwoje najlepszych przyjaciół zdało sobie sprawę, że teraz czas na podarować sobie przestrzeń i pomóc sobie żyć tak szczęśliwie, jak to tylko możliwe". Informacja o rozpadzie dziewięcioletniego małżeństwa Jenny Dewan i Channinga Tatuma wstrząsnęła branżą głównie dlatego, że uchodzili oni za wyjątkowo zgraną parę.

Jenna Dewan jest w ciąży

Zaledwie pięć miesięcy później, Jenna Dewan i Channing Tatum postanowili, że są już gotowi na spotykanie się z nowymi osobami. I tak aktor jest obecnie w związku z popularną wokalistką, Jessie J, a jego była żona wkrótce urodzi dziecko nowemu partnerowi. 

"Niezmiernie się cieszymy i nie moglibyśmy być szczęśliwsi z powiększenia naszej rodziny" - powiedziała para w rozmowie z People. 

Jenna Dewan i Channing Tatum pozostają podobno w bardzo przyjaznych stosunkach, a były mąż był pierwszą osobą, która dowiedziała się o ciąży aktorki. Jak donoszą zagraniczne media, Tatum cieszy się szczęściem swojej byłej partnerki.

Kim jest nowy partner Jenny Dewan?

Steve Kazee jest aktorem, który ma na swoim koncie w takich telewizyjnych produkcjach, jak "Shameless" czy "Nashville". W 2012 roku otrzymał nagrodę Tony dla "Najlepszego Aktora w Musicalu" za rolę w "Once" na Broadway'u. Steve Kazee i Jenna Dewan spotykają się od października ubiegłego roku.