Jennifer Aniston (49) pierwszy raz od rozstania z mężem, Justinem Theroux, udzieliła wywiadu. Wybrała miesięcznik "InStyle". Aniston w nowym wywiadzie opowiedziała, jak źle czuła się, gdy media przyszywały jej łatkę "nieszczęśliwej i przegranej" oraz gdy temat jej ewentualnej ciąży był niemal w każdym nagłówku. Nikt nie wie, przez co przeszłam emocjonalnie i medycznie - wyznała gwiazda serialu "Przyjaciele". Przyznała też, że ostatnie miesiące były trudne zarówno dla niej, jak i dla jej byłego partnera, ale media to właśnie ją uczyniły "tą poszkodowaną" i "tą biedną". Z całym szacunkiem, ale nie mam złamanego serca - mówi ostro Aniston. W rozmowie z "InStyle" aktorka jest bardzo szczera i nie unika odpowiedzi na trudne pytania. W kontekście akcji #MeToo, jaka dotknęła całego Hollywood, gwiazda musiała skonfrontować się z tą tematyką podczas rozmowy. Czy Aniston była molestowana w pracy? SPRAWDŹ poniżej.

Jennifer Aniston o molestowaniu i mobbingu

Jennifer Aniston opowiedziała w amerykańskim "InStyle", jak wyglądały relacje damsko-męskie w jej środowisku pracy, czyli na planie znanych filmów i seriali.

- Czy kiedykolwiek byłaś molestowana seksualnie w pracy? - pyta dziennikarka "InStyle".

pewnością doświadczyłam wielu chamskich zagrywek ze strony innych aktorów, ale poradziłam sobie z nimi, po prostu odchodząc.Nigdy nie znalazłam się jednak w sytuacji, gdzie ktoś, wykorzystując swoja władzę i pozycję, sprawił, że czułam się nieswojo czy narzucił mi swoją wolę.Jednak częściej to kobiety traktowały mnie źle - werbalnie i energetycznie - odpowiada Aniston.

Mimo wszystko Jennifer Aniston wierzy jednak w damską solidarność i wspiera ruch #MeToo, a najnowszy film, w którym występuje, został wyprodukowany w całości przez kobiety. Gwiazda serialu "Przyjaciele" apeluje też o to, by nie wymagać od kobiet, aby koniecznie zostały matkami. Może zostałam stworzona do innych rzeczy niż macierzyństwo - stwierdza w wywiadzie. Niestety, amerykańskie brukowce nie chcą zostawić Jen w spokoju i wciąż spekulują, że aktorka jest w ciąży... Donoszono nawet, że Aniston urodzi dziecko Brada Pitta, z którym rozstała się ponad 10 lat temu! Na szczęście Jennifer nauczyła się już tym nie przejmować. A jak działają na nią plotki o kolejnych romansach Justina Theroux, np. z Seleną Gomez? Cóż, takiego pytania nie znajdziecie w wywiadzie.

 

Talk about her all you like, but with great friends, new projects, and still-perfect hair, September cover star Jennifer Aniston is doing just fine. And at 49, she knows who she is. That means no boundaries, no bullshit, and lots of laughing. “For the most part I can sit back and laugh at the ridiculous headlines because they have gotten more and more absurd,” she tells her close friend @MMcNearney, who interviewed her for her refreshingly candid cover story. “I guess they’re feeding into some sort of need the public has, but I focus on my work, my friends, my animals, and how we can make the world a better place. That other stuff is junk food that needs to go back in its drawer.” Read the full interview at the link in bio. | Photographed by @BenHassett; Styled by @JuliaVonBoehm

Post udostępniony przez instylemagazine (@instylemagazine) Sie 1, 2018 o 5:00 PDT