Jennifer Aniston rozwodzi się z mężem! To naprawdę koniec. Justin Theroux i gwiazda serialu "Przyjaciele" wydali wspólne oświadczenie, w którym poinformowali, że się rozstają. Jedynie po dwóch latach małżeństwa. Ale rozwód Aniston i Theroux był gorącym tematem w USA już od listopada. A wszystko przez ich gigantyczne kłótnie, o których było głośno w całym Hollywood. Jennifer i Justin ostatni raz byli widziani razem w październiku 2017 roku. Spędzili oddzielnie święta Bożego Narodzenia, a pod koniec roku Theroux wyprowadził się z ich posiadłości. Teraz Aniston i jej (wciąż jeszcze) mąż potwierdzili krążące od miesięcy plotki. Pytanie, co jest powodem ich rozstania. Czyżby rzeczywiście Jennifer Aniston pragnęła wrócić do Brada Pitta, a Justin Theroux zakochał się w koleżance z planu zdjęciowego, Emmie Stone...? Poniżej zamieszczamy treść oświadczenia zapowiadającego rozstanie Aniston i Theroux. Przeczytajcie i poznajcie szczegóły rozstania roku!

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozwodzą się

Aby ograniczyć ilość kolejnych spekulacji, postanowiliśmy oficjalnie poinformować, że jesteśmy w separacji. Tę wspólną decyzję podjęliśmy zgodnie pod koniec ubiegłego roku. Pozostaniemy przyjaciółmi. W normalnych okolicznościach zachowalibyśmy tę wiadomość dla siebie, ale, jak wiadomo, nasza branża karmi się plotkami i nie przepuści okazji do formułowania sensacyjnych teorii.Dlatego chcieliśmy poinformować Was o faktycznych powodach naszego rozstania. Od teraz cokolwiek wyjdzie na temat naszej separacji od osób trzecich, jest niczym innym jak wymyślaną przez nie fikcją. Będziemy robić, co w naszej mocy, by zachować do siebie wzajemny szacunek oraz miłość, jaka nas połączyła.

Jennifer Aniston i Justin Theroux pobrali się 5 sierpnia 2015 roku. W sumie byli parą przez 7 lat. Szczegóły ceremonii ślubnej nie są znane, wiadomo tylko, że byli na niej obecni najbliżsi Jennifer i Justina, w tym przyjaciółka Aniston z serialu "Przyjaciele", Courteney Cox. Serialowa Rachel Green nigdy nie pokazała w mediach swojej sukni ślubnej ani nie pochwaliła się ani jedną fotografią z wesela.

Jennifer Aniston świętowała niedawno 49 urodziny. Obchodziła je w towarzystwie przyjaciół, ale nie było wśród nich jej męża. Mimo wszystko najnowsze doniesienia w amerykańskich mediach mówią, że Aniston jest w dobrej formie, a z rozstaniem z Theroux pogodziła się już dawno temu. Teraz jest gotowa zacząć nowe życie i zdeterminowana, by utrzymać z (wkrótce byłym) mężem poprawne i bliskie relacje.

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Aniston i Angelina Jolie na pierwszej wspólnej imprezieod 3 lat! Jak zareagowały?

Aniston i Theroux byli bardzo prywatną parą. Jennifer Aniston rozstała się z mężem pod koniec 2017 roku, a więc niemal równo rok po tym, jak Angelina Jolie wystąpiła o rozwód z Bradem Pittem. Plotkuje się, że całe Hollywood marzy, aby Pitt i Aniston do siebie wrócili. Ale czy to możliwe...? Pożyjemy, zobaczymy.

Rozwód Jennifer Aniston (49) i Justina Theroux (46) to jak dotąd jedna z największych sensacji w światowym show-biznesie w 2018 roku. Dla Aniston to drugi rozwód (pierwszy, z Bradem Pittem, miał miejsce w 2005 roku). Dla Justina Theroux - pierwszy.