Jennifer Aniston i Justin Theroux rozwodzą się? Taką sensacyjną wiadomość tuż po Świętach Bożego Narodzenia podały amerykańskie media. Przypomnijmy, że Aniston i Theroux pobrali się w sekrecie w sierpniu 2015 roku. Do dziś żadne zdjęcie z ich ślubu nie przedostało się do prasy czy Internetu. Jennifer i Justin bardzo chronią swojej prywatności i tylko kilka razy pojawili się razem na czerwonym dywanie. Może właśnie stąd pojawiające się regularnie plotki o ich rzekomym rozwodzie? Ale tym razem chyba faktycznie coś jest na rzeczy! Portal RadarOnline powołuje się na świadka, który słyszał zajadłą kłótnię małżonków, a potem widział, jak rozstają się w gniewie. Podobno Justin opuścił ich wspólną posiadłość i przeniósł się do luksusowego hotelu i ani myśli wracać do żony. Poznaj wszystkie szczegóły!

Jennifer Aniston (48) i Justin Theroux (46) podobno spędzili ponad dwa miesiące oddzielnie. Chodziło o zobowiązania zawodowe, przez które nie mogli być razem. Plotki mówią, że na planie swoich produkcji Justin często flirtował z aktorkami i kobietami z ekipy. Pogłoski dotarły do uszu Aniston. Przypomnijmy, że aktorka może być podejrzliwa. W końcu między jej byłym mężem, Bradem Pittem, a jego partnerką z filmu "Pan i Pani Smith", Angeliną Jolie, wybuchł ognisty romans, który trwał ponad dekadę! Jego owocem jest troje biologicznych i troje adoptowanych dzieci. Jak wiadomo, pod koniec zeszłego roku Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się, a aktorka wystąpiła o rozwód. Czyżby Aniston planowała wrócić do Pitta? Podobno całe Hollywood o tym huczy!

Tymczasem Aniston i Theroux nie pokazali się razem od października i odwołali w tym roku swoje tradycyjne świąteczne przyjęcie. Fotoreporterzy przyłapali też Justina na tym, jak wynosił zapakowane pudła z domu Jennifer. Czyżby wyprowadzał się na dobre...? Mówi się, że zakończyli swój związek w tajemnicy już... trzy miesiące temu! Pojawiły się też plotki, że Theroux ma słabość do nagrodzonej Oscarem aktorki Emmy Stone, z którą niedawno spotkał się na planie. Rzekomo flirtował też z Naomi Watts podczas imprezy marki Louis Vuitton w Nowym Jorku. Tymczasem Jennifer była sama w Los Angeles...

Rozwód Jennifer Aniston i Justina Theroux z pewnością zapisałby się w historii hollywoodzkich skandali. Otóż Aniston jest jedną z najbardziej lubianych i najlepiej opłacanych aktorek na świecie, a jej majątek zdecydowanie przewyższa majątek jej męża. Niestety, podobno małżonkowie nie podpisali intercyzy... A więc rozwód może kosztować Aniston nie tylko wiele nerwów, ale także... milionów na koncie.

ONI także rozstali się w 2017 roku. Której pary najbardziej żal?>>