Jennifer Aniston skomentowała plotki na temat tego, czy znów jest z Bradem Pittem. Aktorka podczas wczorajszej gali rozdania SAG Awards otrzymała statuetkę dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym za rolę w "The Morning Show". Zanim jednak jeszcze odebrała nagrodę, na czerwonym dywanie udzieliła wywiadu dla "Entertainment Today", w którym odniosła się do swojej relacji z byłym mężem. W rozmowie z reporterkami, ku załamaniu kibicujących im fanów, Jennifer Aniston zaprzeczyła jakoby cokolwiek łączyło ją z Bradem Pittem: - Ludzie wpadli w histerię. Ale w zasadzie o czym innym mają mówić?

Jennifer Aniston i Brad Pitt znów są razem?

Jennifer Aniston wyśmiała romans, ale zaznaczyła, że nadal przyjaźni się z Bradem. Aktor chyba ma podobne podejście do plotek, bo podczas przemówienia na Złotych Globach sam pokusił się o żart na temat swojego życia uczuciowego: - Chciałem dziś przyprowadzić mamę, ale nie mogłem, ponieważ zaczęłyby się plotki, że się z nią umawiam. A to byłoby po prostu niezręczne”.

I chociaż na tę chwilę Jen i Brad są po prostu dobrymi przyjaciółmi, internet i tak ekscytuje się każdym wspólnym zdjęciem pary. Po wczorajszej gali SAG Awards para została sfotografowana za kulisami, a zdjęcia z tego spotkania obiegły dziś wszystkie media. Hitem jest również nagranie, na którym widać, jak Brad Pitt z uśmiechem na twarzy ogląda przemowę swojej byłej żony.

Zdjęcia Jennifer Aniston i Brada Pitta z SAG Awards obejrzycie w GALERII.