Za nami kolejna hollywoodzka gala, podczas której przyznano kolejne ważne nagrody rynku show-biznesowego. Wczoraj wieczorem w Microsoft Theater w Los Angeles odbyła się 43. gala rozdania nagród People’s Choice Awards. W stolicy Kalifornii pojawiła się cała plejada największych gwiazd Hollywood. Wydarzenie poprowadził Joel McHale, a na czerwonym dywanie zaroiło się od modnych, spektakularnych i niezwykle stylowych kreacji. Suknie gwiazd na People’s Choice Awards 2017 po raz kolejny zapierały dech w piersiach! I nie ma się czemu dziwić. W końcu magazyn People - patron i organizator wydarzenia - jest jednym z najpopularniejszych i największych magazynów show-biznesowych w Ameryce Północnej!

ZOBACZ: PAULINA MŁYNARSKA, JAN MŁYNARSKI I AGATA MŁYNARSKA Promują książkę swojego słynnego ojca

Kto miał najlepszą stylizację? Na czerwonym dywanie swoje kreacje dumnie prezentowały m.in. Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Blake Lively, Sofia Vergara, Priyanka Chopra i Sarah Jessica Parker. Nie zabrakło też modnych i stylowych mężczyzn. „Płeć brzydką” reprezentowali tym razem tacy gwiazdorzy, jak Justin Timberlake, Cameron Dallas, Tom Hanks i John Stamos. Na chwilę pojawił się nawet Johnny Depp!

Dlaczego gwiazdy tak bardzo lubią tę galę? Bo to fani wybierają zwycięzców! Najwięcej nominacji, bo aż siedem, zdobył w tym roku film "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Wczorajszy wieczór należał jednak do pań, w tym głownie do Blake Lively i Ellen DeGeneres. Aktorka zdobyła wczoraj swoją pierwszą statuetkę People's Choice Awards w kategorii "ulubiona aktorka w filmie dramatycznym", a podczas przemówienia podziękowała swojej mamie i mężowi Ryanowi Reynoldsowi. DeGeneres, słynna prezenterka TV i komiczka, wygrała tym razem aż trzy razy, co w sumie daje jej rekordową liczbę 20 statuetek magazynu People! Ellen to swoista Meryl Streep przemysłu telewizyjnego ;-)

POLECAMY: DARIA WIDAWSKA, KASIA WARNKE, JOANNA RACEWICZ I ODETA MORO na gali „Najpiękniejsze SPA 2016”

Zobaczcie w naszej GALERII najlepiej ubrane gwiazdy wczorajszej gali. Zachwyciły?