Jej życie uczuciowe jest dość burzliwe. Niestety Jennifer Lopez nie ma szczęścia w miłości. Trzy małżeństwa, liczne romanse, ale dziś znów nie ma nikogo u jej boku. Na szczęście na tę dwójkę zawsze może liczyć. Emme Maribel i Maxilimian David to najważniejsze osoby w jej życiu. Bliźniaki mają już osiem lat – Emma bardziej przypomina JLo, z kolei Max to wierna kopia taty.

ZOBACZ: Jennifer Lopez obchodzi 47 urodziny. Zobaczcie najseksowniejsze zdjęcia gwiazdy

Zanim Jennifer Lopez poznała Marca Anthony’ego,ojca swoich dzieci, miała już na koncie dwa nieudane małżeństwa. W 1997 roku JLo pobrała się z Kubańczykiem Ojani Noa. Niestety po roku para się rozwiodła.

Jej drugim małżeństwem był związek z tancerzem Crisem Juddem. Zanim jednak połączyło ich głębokie uczucie, JLo miała już na koncie przelotne romanse z P.Diddy’m i Kimem Porterem. Z Crisem gwiazda wzięła ślub w 2001 roku. Niestety również przetrwało ono jedynie rok, a już chwilę później Jennifer widywano u boku aktora Bena Affleca. Para podobno się zaręczyła i zaplanowała ślub na 2003 rok. Aktorka w wywiadach często opowiadała, że wraz z Benem już niedługo założą rodzinę. Niestety uroczystość zaślubin została odwołana w ostatniej chwili, ale oficjalne zerwanie pary nastąpiło podobno w 2004 roku.

Jennifer Lopez długo nie była sama. Po rozstaniu z Affleckiem, widywana była w towarzystwie piosenkarza Marca Anthony’ego, który był mężem Miss Universe, Dayanary Torres (ma z nią dwójkę dzieci).  Lopez i Anthony pobrali się już w 2004 roku, zaledwie kilka dni po rozwodzie piosenkarza z miss. Owocami związku z Marcem Anthony’m są bliźniaki. Aktorka 22 lutego 2008 roku urodziła córeczkę Emme Maribel i synka Maximiliana Davida.

Małżeństwo Jennifer Lopez i marca Anthony’ego nie przetrwało zbyt długo. Para rozwiodła się w lipcu 2011 roku. Postanowili jednak wspólnie wychowywać dwójkę dzieci. Dziś Emme i Max mają już osiem lat! Niektórzy dopatrują się podobieństwa maluchów do rodziców. Z pewnością chłopiec to wierna kopia taty, z kolei Emme bardziej przypomina JLo.

Mimo wydawania nowych płyt, wyjazdów w trasy koncertowe JLo zawsze znajduje czas, by spędzić go z bliźniakami. Zobaczcie w naszej galerii ich najpiękniejsze wspólne zdjęcia!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Longoria, Lopez, Beckham 9 najseksowniejszych kobiet po czterdziestce. Wyglądają na swój wiek? [RANKING]