Ta wiadomość uderzyła nas jak grom z jasnego nieba. W piątek wieczorem media na całym świecie obiegła informacja, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nie są już razem. O rzekomym rozstaniu jednej z najgorętszych par światowego show-biznesu donosiły czołowe serwisy o życiu gwiazd zza oceanu, powołując się na informatorów z bliskiego otoczenia pary.

ZOBACZ: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się? Powodem rozpadu związku miała być zdrada

Niemożliwe. To musi być fake news – komentowali w sieci zaszokowani fani J.Lo i A-Roda.

Do sprawy odnieśli się w końcu też sami zainteresowani.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dementują plotki o swoim rozstaniu

Jennifer Lopez i jej narzeczony twierdzą, że nadal są razem. W sobotę za pośrednictwem swojego agenta para wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie dla mediów. W komunikacie przesłanym do redakcji stacji CNN 51-letnia artystka i młodszy od niej o 6 lat emerytowany baseballista zapewniają wprost, że nie zerwali zaręczyn, a ich związek wcale nie jest przeszłością. Para nie ukrywa jednak, że zmaga się w swojej relacji z pewnymi problemami.

Pracujemy nad niektórymi rzeczami – czytamy w komunikacie.

O kryzysie w związku J.Lo i jej ukochanego mówiło się już od jakiegoś. czasu. Miesiąc temu aktorka i piosenkarka sama powiedziała o tym, że w ubiegłym roku korzystali z pomocy specjalisty.

To było coś naprawdę dobrego. Musieliśmy nad sobą popracować. Przeszliśmy terapię. Myślę, że to pomogło naszemu związkowi – mówiła.

Przypomnijmy, że Lopez i Rodriguez zaręczyli się w marcu 2019 roku. Ślub pary miał odbyć się w czerwcu ubiegłego roku we Włoszech, ale z powodu pandemii koronawirusa zmuszeni byli odwołać uroczystość.

SPRAWDŹ TEŻ: Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez? Jest oświadczenie jego rzekomej kochanki