Jennifer Lopez i Alex Rodriguez już od pewnego czasu planowali wykupić jedną z najlepszych amerykańskich drużyn baseballowych z Nowego Jorku, New York Mets. Według doniesień medialnych, rozmowy z władzami klubu w tej sprawie trwały już od kwietnia. Na początku obecni włodarze - Fred i Jeff Wilponowie nie zgadzali się na sprzedaż. Wszystko zmieniła jednak pandemia koronawirusa, która spowodowała wstrzymanie rozgrywek. Z tego powodu klub stracił olbrzymią część pieniędzy ze względu na brak transmisji. 

Zdaniem zagranicznych mediów cała transakcja miałaby kosztować gwiazdorską parę blisko trzy miliardy dolarów. Niestety, z powodu zbyt wysokiej ceny Jennifer Lopez i Alex Rodriguez musieli zrezygnować z zakupu klubu. O swojej decyzji piosenkarka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Jennifer Lopez nie zostanie właścicielką klubu baseballowego 

- Alex i ja jesteśmy rozczarowani! Pracowaliśmy bardzo ciężko przez ostanie pół roku, żeby zostać właścicielami ulubionego klubu baseballowego mojego ojca. Mimo wszystko nadal się nie poddajemy! - oznajmił zasmucona całą sytuacją J.Lo na Instagramie.

Przypomnijmy, że partner 51-letniej Lopez to były baseballista. Alex Rodriguez, który występował na pozycji trzeciobazowego i łącznika. Grał w Seattle Mariners, Texas Rangers i New York Yankees. 

Najprawdopodobniej nowym właścicielem klubu New York Mets zostanie amerykański miliarder Steve Cohen. 

Całe oświadczenie Jennifer Lopez znajdziecie poniżej. 

ZOBACZ TAKŻE: 2-letnia córeczka Sereny Williams została... właścicielką klubu piłkarskiego!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo) Sie 28, 2020 o 8:07 PDT