Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nie są już razem. Choć jeszcze niedawno planowali ślub i zapewniali, że chodzą na terapię dla par, nie uratowali swojego związku. Po fali artykułów na temat ich burzliwej relacji, w końcu zabrali głos. W oficjalnym oświadczeniu przyznali, że "życzą sobie i swoim dzieciom wszystkiego najlepszego". Czego jeszcze dowiadujemy się z komunikatu?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Oficjalne oświadczenie

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przesłali oświadczenie o zakończeniu związku magazynowi "Today". Poinformowali również, że jest to ich pierwszy i zarazem ostatni komentarz dotyczący zakończenia ich kilkuletniego związku.

Uświadomiliśmy sobie, że lepiej rozumiemy się jako przyjaciele i nie możemy się doczekać momentu, gdy będziemy tylko nimi. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy sobie i swoim dzieciom wszystkiego najlepszego. Z szacunku dla nich będzie to nasz jedyny komentarz w tej sprawie. Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali miłe słowa i wsparcie - napisali.

Przyczyny rozstania się pary nie są jasne. Od kilku miesięcy mówiło się, że Alex miał zdradzić Jennifer z Madison LeCroy, gwiazdą reality-show. 

On nigdy fizycznie nie zdradził ze mną swojej narzeczonej. Wszystko wydarzyło się rok temu, ale dopiero teraz się o tym mówi [...] Nie wiem, co robić. Nie chcę niczego złego dla mojej ani jego rodziny, ani dla mojej. Jesteśmy zdecydowanie niewinni - zapewniała Madison LeCroy.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez mieli się pobrać w 2020 roku we Włoszech, jednak ich plany pokrzyżowała pandemia. Później między partnerami zaczęło się psuć, a prasa donosiła o kolejnych kłótniach. 

Alex Rodriguez był kolejnym sławnym partnerem Jennifer Lopez. Wcześniej piosenkarka aż trzy razy wychodziła za mąż i każdy z tych związków skończył się rozwodem. Jednym z najgłośniejszych jej romansów był ten z Benem Affleckiem.

ZOBACZ TAKŻE: Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez? Jest oświadczenie jego rzekomej kochanki