O poważnym kryzysie w relacji Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza mówiło się od dłuższego czasu. Choć zainteresowani początkowo dementowali doniesienia o swoim rozstaniu, to ostatecznie nie udało im się uratować związku. W połowie kwietnia artystka i emerytowany baseballista wydali wspólne oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy się, że zrywają zaręczyny i definitywnie kończą swój czteroletni związek.

ZOBACZ: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Niedoszli małżonkowie wydali oficjalne oświadczenie

Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie?

Na kolejne rewelacje na temat życia miłosnego J.Lo nie trzeba było długo czekać. Niecały miesiąc po ogłoszeniu rozstania z Rodriguezem, gwiazda filmu "Ślicznotki" została przyłapana... ze swoim dawnym partnerem, Benem Affleckiem. Razem spędzili kilka dni w posiadłości aktora w amerykańskiej Montanie.

Przypomnijmy, że pierwsze spekulacje na temat tego, że para, która rozstała się w 2004 roku, być może znów nawiązała bliskie relacje, pojawiły się już tydzień wcześniej. Ben został wówczas sfotografowany w momencie, gdy wychodził z białego SUV-a przed hotelem w Los Angeles. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zaledwie godzinę wcześniej tym samym autem podróżowała Jennifer.

Rodriguez komentuje rzekomy związek Lopez i Afflecka

Na doniesienia o rzekomym powrocie Bennifer, jak pieszczotliwie określano kiedyś w mediach związek Lopez i Afflecka, w końcu zareagował ekspartner piosenkarki. Jego odpowiedź na pytania dziennikarzy o życie uczuciowe jego byłej partnerki wywołała sporą konsternację.

Yankees do boju! - wykrzyknął Rodriguez do podążających za nim reporterami.

Aby zrozumieć kontekst tej wypowiedzi, trzeba wiedzieć, że Alex Rodriguez zdobył sławę jako zawodnik baseballowej drużyny New York Yankees. Z kolei Ben Affleck jest powszechnie znany z tego, że jest niezwykle zagorzałym kibicem ich odwiecznych konkurentów, Boston Red Sox.

Internauci komentują, że tymi słowami Rodriguez w zawoalowany sposób zakomunikował, że nie ma zamiaru się poddawać i planuje walczyć o odzyskanie swojej ukochanej.

Myślicie, że Jennifer Lopez faktycznie na nowo poczuła coś więcej do swojego byłego chłopaka?