Ekscytujące plotki na temat Super Bowl 2020 potwierdziły się. Jennifer Lopez i Shakira oficjalnie ogłosiły za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wystąpią na przyszłorocznym Halftime Show. O udziale JLo w tym wielkim muzycznym widowisku mówiło się w kuluarach już od miesięcy. Z kolei Shakira była ostatnio widziana w Miami, gdzie miała dopinać szczegóły swojego kontraktu.

Pierwsze reakcje internautów na ogłoszenie gwiazd nadchodzącego Super Bowl są bardzo entuzjastyczne. Przypomnijmy, że ostatnie Halftime Show z udziałem zespołu Maroon 5 zostało uznane przez fanów i ekspertów za jeden z najgorszych występów w historii tej imprezy. Wygląda na to, że organizatorzy postanowili wyciągnąć wnioski z tej wpadki i tym razem postawić na dwie żeńskie ikony muzyki pop, które od lat słyną z energetycznych występów na żywo.

Jennifer Lopez i Shakira na Super Bowl 2020

Super Bowl Halftime Show 2020, czyli występ w przerwie finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskiego zawodowej ligi NFL, będzie miało miejsce w niedzielę, 2 lutego 2020 roku na Hard Rock Stadium w Miami Gardens na Florydzie.

Zobaczcie ogłoszenia obydwu piosenkarek:

Jennifer Lopez skończyła 50 lat! Zobacz, jak J.Lo zmieniała się na przestrzeni lat [ZDJĘCIA]