Po zaproszeniach na ślub, perfumach i informacji o projektantce sukni ślubnej, przyszedł czas na ujawnienie listy gości zaproszonych na ślub Kim Kardashian i Krisa Humpries. Ceremonia, która połączy węzłem małżeńskim dziedziczkę i jej koszykarza nie ma już żadnych sekretów. Ostatnia rewelacja to nazwiska gwiazd zaproszonych na uroczystość. Kim Kardashian, która za punkt honoru przyjęła zorganizowanie ślubu na miarę historycznego wydarzenia, nie ominęła żadnej sławy, która znalazła się w jej notesie z adresami.

Osoba z jej bliskiego otoczenia zdradziła kilka nazwisk z listy gość. Są tam więc: świeżo rozwiedziona Jennifer Lopez, Justin Bieber oraz jego była/przyszła dziewczyna Selena Gomez, która jednak nie będzie mogła przybyć z powodu zaplanowanego na ten sam dzień koncertu. Kim Kardashian liczy również na obecność Willa Smitha i jego żony Jady. Małe miasteczko Montecito, gdzie odbędzie się ślub gwiazdki będzie mogło również gościć nowe diabelskie trio, w skład którego wchodzą: Jay-Z, Beyoncé i ich przyjaciel Kayne West.

Jak widzimy, osobiście złożą Kim życzenia sami bywalcy pierwszych stron gazet. Impreza towarzysząca tej doniosłej chwili pochłonie niebagatelną sumkę 20 milionów dolarów. Żeby odzyskać część zainwestowanych pieniędzy, Kim już sprzedała zdjęcia i opis zaręczyn za 5 tysięcy dolarów i zaoferowała prasie wyłączność na relację ze ślubu godnego księżniczki za kwotę miliona dolarów.