Kobiece kształty niczym uKim Kardashian i jej sióstr są dziś bardzo trendy! Ba, niektóre kobiety (i to nie tylko gwiazdy) stosują specjalne zastrzyki oraz wstawiają sobie implanty, dzięki którym piersi i pośladki nabierają nowych (imponujących) rozmiarów.

Powoli gwiazdy posiadające zniewalająco kobiece figury, takie jak Jennifer Lopez, siostry Kardashian, Beyonce czy Karolina Szostak, stają się ikonami młodych dziewczyn, których nie interesuje moda na bycie szczupłym. Modelki o rozmiarze XS idą w odstawkę. Bo kobiety wolą być curvy, co z języka angielskiego oznacza "zaokrąglone". Ten trend sprawił, że kobiety odrzucają męczące diety i ćwiczenia, a nawet posuwają się do ekstremalnych zabiegów estetycznych! Prawda jest taka, że takie operacje przeszły i Kim Kardashian, i Kylie Jenner. Choć oczywiście zapewniają, że ich wypukłe pośladki to zasługa matki natury...

Coraz popularniejsze stało się także zatrudnianie modelek i gwiazd o pełnych figurach do kampanii reklamowych. Teraz największą karierą poszczycić może się śliczna Ashley Graham, najsłynniejsza modelka XXL. Na brak pracy nie narzeka! Powodzeniem cieszy się też aktorka Ariel Winter, znana z serialu "Współczesna Rodzina".

Dodawanie zdjęć swojego kobieco zaokrąglonego ciała stało się tak popularne w aplikacji Instagram, że serwis zablokował dodawanie w podpisie #curvy. Podobno ten hastag był używany "niezgodnie z regulaminem dotyczącym nagości". No cóż, nikt nie powiedział, że promowanie bycia #curvy będzie łatwe - w końcu to prawdziwa rewolucja!

W naszej GALERII zobaczycie, że bycie zaokrągloną jest naprawdę SEXY