Jennifer Lopez sprawiła niezłą niespodziankę swoim fanom z Polski. 48-letnia gwiazda nagrała specjalną wiadomość, w której zachęca wszystkich do oglądania nowego tanecznego show w polskiej telewizji. "World of Dance" co prawda zadebiutuje na antenie stacji Polsat dopiero jesienią, ale internetowe castingi do programu już ruszyły. Wielu z was zapewne zastanawia się jednak, co z tym wszystkim ma wspólnego słynna piosenkarka z USA. Warto więc wiedzieć, że nowy taneczny program w Telewizji Polsat powstaje na licencji zagranicznego formatu, którego Lopez jest producentką wykonawczą. Gwiazda jest też jurorką w amerykańskiej wersji show.

Witam Polska, jestem Jennifer Lopez. Jestem producentem wykonawczym i jurorką w programie „World of Dance”. Oglądaj najlepszych tancerzy na świecie konkurujących ze sobą na najwyższym poziomie. Tylko w Telewizji Polsat! - mówi Jennifer Lopez w filmiku dla polskiej widowni.

Jennifer Lopez zaprasza na World of Dance

Jennifer Lopez odpowiada za "World of Dance", dlatego z pewnością zależy jej, aby polska edycja programu również okazała się takim sukcesem, jak w USA. Warto bowiem podkreślić, że Polsat jest pierwszą stacją telewizyjną w Europie, która zdecydowała się na realizację tego tanecznego talent show.

Zobaczcie, jak Jennifer Lopez zaprasza na polską wersję "World of Dance" już teraz poniżej. Najnowsze zdjęcia gwiazdy znajdziecie z kolei w GALERII >>

ZOBACZ: EDYTA HERBUŚ wystąpi w show "World of Dance"? Jaka będzie jej rola? "Mogę powiedzieć tylko, że..."