Jennifer Lopez to jedna z największych gwiazd muzyki latynoskiej na świecie. Nic dziwnego, że zarówno jej twórczością, jak i życiem prywatnym zainteresowane są miliony jej fanów na całym świecie. Gwiazda ma za sobą już kilka związków, w tym m.in. nieudane małżeństwo z Markiem Anthonym oraz całą serię głośnych romansów ze znacznie młodszymi mężczyznami, którzy nie dali jej szczęścia na dłuższą metę. Jak się jednak okazuje, teraz gwiazda ulokowała swoje uczucia w kimś, kto ma szansę zbudować z nią nieco dłuższy i znacznie bardziej trwały związek niż te dotychczasowe. Kim jest ciemnoskóry brunet, z którym jest ostatnio widywana?

ZOBACZ: CIARA Urządziła baby shower w oczekiwaniu na drugie dziecko!

Jennifer Lopez już od kilku dni widywana jest na ulicach Nowego Jorku z 41-letnim byłym gwiazdorem "Jankesów". Wysoki i umięśniony Alex Rodriguez, z którym gwiazda spotyka się ponoć już od kilku miesięcy, to nie tylko amerykańska gwiazda footballu, lecz także dojrzały mężczyzna. Jest on młodszy od Lopez o jedyne 6 lat, co w porównaniu z wiekiem jej ostatnich partnerów, jest niemal żadną różnicą!

W miniony weekend zakochani umówili się na randkę w jednej z restauracji w Nowym Jorku. Jennifer jak zwykle wyglądała zjawiskowo! Na to romantyczne wyjście wybrała dla siebie elegancką sukienkę koktajlową w motyle od Valentino za około 17 tysięcy złotych i szpilkiSaint Laurent Paris za kolejne 3 tysiące!

POLECAMY: MIKOŁAJ ROZNERSKI zdawał do szkoły teatralnej kilka razy! Ile dokładnie? [ZDJĘCIA]

Do tego zestawu gwiazda dobrała torebkę Christian Louboutin za prawie 10 tysięcy złotych oraz lekki, elegancki płaszcz Brunello Cucinelli w ponadczasowym, kamelowym kolorze. Nie mniej elegancko prezentował się także nowy ukochany Jennifer. Alex Rodriguez miał na sobie białą koszulę i elegancki, piaskowy garnitur w kolorze jasnego beżu.

Jak się jednak okazało, jedna randka w weekend dla nich to za mało! Już następnego dnia parę można było spotkać na ulicach Nowego Jorku podczas wspólnego, romantycznego spaceru. Tym razem oboje postawili na casulaowe zestawy w kolorze ciemnego granatu.

W których stylizacjach prezentowali się lepiej? Wyglądają na zakochanych?

Czyżby Jennifer w końcu trafiła na tego jedynego…? Bardzo jej tego życzymy!