Jennifer Lopez po raz kolejny prezentowała się niezwykle seksownie! Gwiazda na ślub przyjaciół wybrała suknię, którą spokojnie mogłaby zaprezentować na czerwonym dywanie podczas gali rozdania Złotych Globów lub Oscarów. Jennifer wybrała dla siebie na tę okazję elegancką suknię do samej ziemi w ciemno szmaragdowym kolorze. Kreacja ta idealnie pasowała do południowoamerykańskiej karnacji gwiazdy oraz złotych i srebrnych dodatków, które dobrała.

ZOBACZ: JENNIFER LOPEZ pokazała na Instagramie seksowne zdjęcie! W niecałą godzinę zdobyło 350 tys. lajków! [FOTO]

Największa uwagę w sukni Jennifer Lopez przyciągał jednak odważny, niezwykle głęboki dekolt. Jennifer postawiła bowiem na wycięcie na piersi, które sięgało niemal jej pępka! Dla podkreślenie efektu WOW suknia miała zabudowaną szyję oraz ciasny pas w talii. Dzięki temu dekolt w sukni Jennifer Lopez wydawał się jeszcze głębszy!

Jennifer Lopez bez wątpienia była najmodniejszą gwiazdą na ślubie Sophie Lasry i Alexa Swieca. Ciekawe tylko, co na widok jej sukni pomyślała sobie panna młoda. Czy ta nie miała poczucia, ze swoim wyborem J.Lo skradła jej show…? A wam jak się wydaje? Czy suknia Jenny była odpowiednia na tak uroczyste wydarzenie jak ślub...?