Jennifer Lopez skończyła wczoraj 48 lat. Patrząc jednak na zdjęcia gwiazdy można mieć wątpliwości co do jej wieku. Z roku na rok piosenkarka wygląda bowiem coraz lepiej! Jak sama wyznaje, to wszystko zasługa genów, ale również odpowiedniej diety i regularnych ćwiczeń. Piosenkarka uprawia niezliczoną ilość sportów, często medytuje i ma aż dwóch trenerów personalnych, którzy dbają o jej sylwetkę. Co więcej, JLo prowadzi zdrowy tryb życia. Nie pije kawy ani alkoholu, nie pali papierosów. W jednym z wywiadów wyznała nawet, że stara się unikać słońca, bo źle wpływa ono na skórę twarzy i przyspiesza jej starzenie. I jak widać, to wszystko działa! Na swojej imprezie urodzinowej, wokalistka wyglądała naprawdę zjawiskowo...

Alex Rodriguez, 41-letni partner Jennifer Lopez zorganizował huczne przyjęcie z okazji 48. urodzin wokalistki. Impreza odbyła się w jednym z luksusowych klubów w Hollywood, a J.Lo bawiła się w towarzystwie swoich najbliższych przyjaciół. Jak na ikonę stylu przystało, Jennifer Lopez skupiała na sobie uwagę wszystkich urodzinową kreacją - gwiazda wybrała seksowną sukienkę z prześwitującego materiału z wycięciami, które odkrywały naprawdę sporo ciała... Uwagę przykuwał też kilkupiętrowy, ogromny tort zdobiony srebrnymi i złotymi perełkami.

Na filmikach z urodzin Jennifer Lopez, para wygląda na bardzo zakochaną. Wokalistka i jej partner, Alex Rodriguez nie szczędzili sobie czułości, a ich pocałunkom nie było końca! Wkrótce para będzie miała kolejną okazję do świętowania - Alex Rodriguez bowiem już za parę dni, a dokładnie 27 lipca kończy 42 lata.

Czy na jego urodziny J.Lo również wybierze tak odważną kreację? ;)