Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są razem od dwóch lat. Niedawno para się zaręczyła i teraz planują ślub. Niestety, Rodriguez nie ma zbyt dobrej reputacji. Łączono go z wieloma słynnymi kobietami, m.in. z Madonną, Cameron Diaz i Kate Hudson. Podobno zdradzał żonę, która urodziła mu dwoje dzieci, nigdy stronił od szalonych, suto zakrapianych alkoholem imprez i nawet wtedy, gdy był w stałych związkach, zawsze flirtował. Tuż po tym, jak Lopez i Rodriguez zaręczyli się, w sieci pojawiła się niepokojąca informacja. Sportowiec Jose Canseco, kiedyś bliski znajomy Alexa, obwieścił, że Rodriguez uwiódł mu żonę. Co więcej, Canseco twierdzi, że Rodriguez romansował z jego żoną już wtedy, gdy spotykał się z Lopez. Jednak ani Jennifer, ani Alex nie odnieśli się do tych sensacji i sprawa ucichła. Teraz jednak kwestia zdrad Alexa Rodrigueza powróciła i to ze zdwojoną siłą. O niewierność oskarża go była modelka "Playboya", Zoe Gregory. Przekonaj się, co powiedziała!

Alex Rodriguez zdradza Jennifer Lopez?

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez jawią się jako idealna para. Na Instagramie pokazują swoje sielskie życie, często wyznają sobie miłość i widać, że spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Związek z J.Lo wpłynął bardzo pozytywnie na medialny wizerunek Alexa. Czy teraz gwieździe "Playboya" uda się go zepsuć? Otóż Zoe Gregory wyznała, że Alex Rodriguez, będąc partnerem Lopez, wielokrotnie proponował jej seks. To nie wszystko! W wiadomościach, jakie Alex wysyłał do Zoe, pojawiały sie też wulgarne wyrażenia oraz erotyczne zdjęcia.

Zachowywał się jak jakiś napaleniec - mówi modelka.

Podobno Rodriguez prosił ją o wysyłanie mu sekswideo oraz namawiał na seks grupowy. A to wszystko działo się na chwilę, zanim poprosił Jennifer Lopez o rękę!

Jennifer Lopez jest fantastyczna, ona na to nie zasługuje! - mówi Gregory w rozmowie z dziennikiem "The Sun".

Czy Lopez i Rodriguez tym razem odniosą się do zarzutów?

Niestety, J.Lo nigdy nie miała szczęścia w miłości - poznaj historię jej wszystkich związków>>