Jennifer Lopez w lipcu tego roku skończyła 50 lat. Mimo dojrzałego wieku, J.Lo nadal jest dla wielu osób na całym świecie uznawana za ideał kobiecości. Pięknej latynoskiej urody i idealnej sylwetki zazdrości jej niejedna fanka. Świetna forma amerykańskiej gwiazdy nie jest dziełem przypadku. Nie jest tajemnicą, że aktorka od lat stosuje restrykcyjną dietę, regularnie ćwiczy oraz uprawia niezliczoną liczbę sportów. Już niedługo 50-latka znowu wzbudzi duże zainteresowanie mediów za sprawą swojego ślubu z baseballistą, Alexem Rodriguezem. Jednak to nie koniec rewelacji z życia piosenkarki. Jak donoszą amerykańskie media, J.Lo planuje dziecko! Co wiemy na ten temat? Szczegóły sprawdź poniżej. 

Jennifer Lopez jest w ciąży?

Jennifer Lopez będzie miała dziecko z Alexem Rodriguezem? Już niedługo możemy poznać odpowiedź na to pytanie. Jak donosi jeden z amerykańskich dzienników, J.Lo marzy się późne macierzyństwo. Według źródła "National Enquirer", 50-latka planuje zajść w ciążę.

Jen chce mieć więcej dzieci, więc rozmawiali o tym, żeby mieć kolejne. Mimo że ma 50 lat, mówi ludziom, że ma biologicznie 31 lat! W wieku 44 lat Alex jest jeszcze wystarczająco młody, aby znów zostać ojcem - zdradza dziennikowi przyjaciel pary.

Jennifer Lopez – mąż, dzieci

Jennifer Lopez jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci, córki Emmy i syna Maximiliana. Bliźniaki przyszły na świat w 2008 roku. Cztery lata później J.Lo rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, Markiem Anthonym. Od 2017 roku artystka związana jest z baseballistą, Alexem Rodriguezem. W marcu para się zaręczyła, a już niebawem mają powiedzieć sobie sakramentalne "tak”.

Czy owocem tego związku będzie kolejne dziecko znanej piosenkarki? Z pewnością przekonamy się o tym już wkrótce. Ani Lopez, ani jej partner na razie nie wypowiedzieli się jednak publicznie na temat tych plotek.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kate Middleton jest w czwartej ciąży? Księżna nie wzięła udziału w ważnym wydarzeniu