Jeremi Sikorski i Małgorzata Leitner są parą? Młody piosenkarz znany widzom Telewizji Polsat z 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" podzielił się wiadomością o swoich relacjach ze znaną menedżerką na Instagramie i opublikował ich wspólne zdjęcia. W towarzyszącym czułym fotografiom wpisie Jeremi wyznał swoim fanom, że to Gosi Leitner zawdzięcza swoje wszystkie ostatnie osiągnięcia w życiu zawodowym. To właśnie menedżerka dopingowała mu mocno w każdym odcinku show Polsatu. Ich najnowszym wspólnym projektem jest WolfHouse. Część dochodu ze sprzedaży bluz, koszulek czy case'ów na telefon tej marki zostanie przeznaczona na rzecz działalności stowarzyszenia Dla Natury „Wilk”.

Jeremi Sikorski o Gosi Leitner

- Jeżeli ktoś z Was myśli, że sukces który odnoszę to zasługa mojego talentu i pracy, muszę go rozczarować. Bez kobiety którą widzicie na zdjęciu moje umiejętności i praca nigdy nie doprowadziłyby mnie do miejsca w którym teraz jestem. Jest to najsilniejsza i najmądrzejsza osoba jaką poznałem. Pisze ten post, żebyście wiedzieli, że to co widzicie na zdjęciach, nagraniach, w telewizji jest wierzchołkiem Mount Everestu ciężkiej pracy każdego dnia. Gosia Leitner, dziękuję, że jesteś! To dopiero początek tego co przed nami - napisał Jeremi.

Pod postem od razu pojawiły się dziesiątki komentarzy fanów cieszących się ze szczęścia swojego idola. Komentarz zostawił m.in. młodszy brat Jeremiego, Artur Sikorski.

- Tak bardzo was kocham - napisał.

Czy Jeremiego Sikorskiego i Gosię Leitner rzeczywiście łączy coś więcej niż współpraca zawodowa? Wielu internautów właśnie tak odebrało czułe zdjęcia i emocjonalny post artysty. Ani Leitner, ani Sikorski nie komentują plotek na swój temat

Zobacz wspólne zdjęcia Jeremiego Sikorskiego i Gosi Leitner w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ: Małgorzata Leitner była menedżerką Joanny Krupy, ma agencję modelek. Kim jest Gosia Leitner? [ZDJĘCIA]