Jeremi Sikorski i Kasia Ptasińska w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" nie będą co prawda walczyć o zwycięstwo w programie i nagrodę główną w postaci 100 tys. zł, ale wystąpią poza konkursem jako gorący duet Shawn Mendes i Camila Cabello. Uczestnicy zdecydowali, że wykonają razem jeden z największych hitów minionego lata, czyli przebój "Señorita". Jak Sikorski i Ptasińska radzą sobie ze swoją ostatnią metamorfozą w tej edycji show? Sprawdź PONIŻEJ.

Sikorski i Ptasińska w hicie "Señorita"

- W duecie z jednej strony jest trudno, a z drugiej strony jest (…) team spirit, taki duch zespołu - stwierdza prowadzący, Maciej Dowbor. - Ja się bardzo cieszę, że możemy stanąć na scenie razem, bo to jest coś nowego - mówi Jeremi. - Możemy też coś tutaj zagrać i stworzyć historię - zapewnia Kasia. -Stworzyć atmosferę też - dodaje Jeremi.

Jak Jeremi i Kasia radzą sobie w roli kochanków na scenie? - Nie bój się - gramy! Możesz mnie tam macać - śmieje się Kasia. A Jeremi zdradza: - Kasia (…) jak śpiewa Camilę - ja jestem zakochany w tym. Jesteś świetną senoritą i nie muszę udawać!

Finałowy odcinek 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w sobotę, 23 listopada, o godz. 22:15 w Polsacie.

Fragment gorącego występu Sikorskiego i Ptasińskiej z hitem "Señorita" możecie obejrzeć u nas już teraz poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Jeremi Sikorski jako Katy Perry z hitem "Swish Swish" [WIDEO, ZDJĘCIA]