Jeremi Sikorski wciąż walczy o uznanie jury w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12". Po nisko ocenionych metamorfozach w Zbigniewa Wodeckiego i Ronniego Ferrariego, najmłodszy uczestnik tej edycji show ma świetną okazję znacznie poprawić swoją pozycję w tabeli punktowej. W 10. odcinku Jeremi wciela się w swojego starszego kolegę z branży - Kamila Bednarka. Występ zapowiada się naprawdę nieźle!

Jeremi Sikorski jako Kamil Bednarek

- Ja bardzo lubię Bednarka za jego „flow” i za to, jak on się bawi frazą - mówi Jeremi Maćkowi Dowborowi. - Tak, ale jednocześnie cały czas trzyma się to w tempie - stwierdza Maciek. Kamil Bednarek to artysta, który posiada bardzo wyjątkowy wokal i sposób śpiewania. - Jeśli chodzi o głos, barwę - jest dużo „kicksów”, czasem chrypa, ale też są momenty, które są bardzo „soft” z dużą ilością powietrza - analizuje Jeremi atrybuty Bednarka. I dodaje: - Ma w sobie ten amerykański luz! - On to ma naturalnie. Ty musisz to wykreować - podkreśla Maciek. Żeby to wszystko było takie od niechcenia, ale cały czas z takim entuzjazmem i radością, żeby to było prawdziwe, bo to nie może być udawane - podsumowuje Jeremi.

Premierowa emisja 10. odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" już w sobotę, 9 listopada, w Polsacie. Powtórkę będzie można obejrzeć w niedzielę o godz. 15:45.

Fragment występu Jeremiego Sikorskiego z hitem Kamila Bednarka możecie obejrzeć u nas już teraz poniżej:

ZOBACZ TEŻ: Jeremi Sikorski jako Ronnie Ferrari z hitem "Ona by tak chciała" [WIDEO, FOTO]