Jeremi Sikorski wraca do formy. Po ocenionym na zaledwie 4 punkty występie z hitem Duy Lipy w drugim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12", młody piosenkarz pokazuje, że stać go na znacznie więcej. Wygląda na to, że metamorfoza w światowej sławy didżeja i producenta Calvina Harrisa o wiele bardziej przypadła do gustu jurorom. Mamy dla was zapowiedź tego występu.

Jeremi Sikorski jako Calvin Harris

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że znany z przebojów "One Kiss", "We Found Love" i "How Deep Is Your Love" Calvin Harris nie tylko tworzy muzykę, ale także czasami sam udziela się wokalnie w swoich produkcjach. Zaskoczenia tym faktem nie krył nawet sam Jeremi.

- Nie wiedziałem, że on śpiewa w tym utworze i byłem bardzo zszokowany. Bo on jest przecież didżejem - wyznał Jeremi.  A prowadzący Maciej Dowbor dodaje: - W utworze nie ma zbyt wielu partii wokalnych i to wcale nie ułatwia sprawy. Twój głos jest zupełnie inny, ty masz cieplejszy a tu ta metaliczność jest bardzo wyraźna.

Premiera 3. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" w sobotę 21 września o godz. 22:00 w Telewizji Polsat. Fragment występu Jeremiego Sikorskiego w roli Calvina Harrisa możecie obejrzeć u nas już teraz poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: Jeremi Sikorski - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo?