Jeremi Sikorski w piątym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" stanął przed nie lada wyzwaniem. Idol polskich nastolatków wylosował metamorfozę w aktualnie jednego z najpopularniejszych artystów w Polsce, Dawida Podsiadło. Dwudziestolatek dostał za zadanie jak najwierniej odtworzyć występ na żywo wokalisty z jego ostatnim przebojem "Trofea". Jak sobie poradził? Mamy już fragment występu Jeremiego!

Jeremi Sikorski jako Dawid Podsiadło

Jurorzy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" do tej pory najlepiej ocenili występ Jeremiego Sikorskiego w roli Calvina Harrisa. Najmłodszy uczestnik 12. edycji polsatowskiego show zgarnął za niego w sumie 24 punkty. O tym, czy metamorfoza w Dawida Podsiadło da mu w końcu jego pierwsze zwycięstwo w programie przekonamy się już w sobotę, 5 października.

- Odchodząc na chwilę od muzyki, najbardziej lubię Dawida za ten jego styl bycia - opowiada Jeremi Sikorski. - On ogólnie jest introwertykiem, zamyka się w mikrofonie, ma taką pozycję, że częściej patrzy w ziemię. (…) Teraz sobie to uświadomiłem, że trochę we mnie też jest introwertyka - zdradza w rozmowie z Maciejem Dowborem.

Zapowiedź tego występu możecie obejrzeć już teraz poniżej:

ZOBACZ TEŻ: Jeremi Sikorski - kim jest uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?