Katy Perry powraca do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym razem jednak po raz pierwszy w tę światową gwiazdę muzyki pop wcieli się mężczyzna. Jeremi Sikorski w 11. odcinku, czyli tym, który zadecyduje o składzie wielkiego finału, musi jak najwierniej odtworzyć występ amerykańskiej piosenkarki z utworem "Swish Swish" w programie "Saturday Night Live". O tym show było głośno głównie ze względu na osoby towarzyszące Katy na scenie - popularne drag queens. Nie zabraknie ich także podczas metamorfozy Jeremiego, któremu towarzyszyć będzie m.in. znana widzom Polsatu z programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" Papina McQueen.

Jeremi Sikorski jako Katy Perry

- (Katy Perry) Ma głos piersiowy, czyli dla mnie jako mężczyzny, ciężko jest zaśpiewać i uzyskać barwę kobiecą, bo używam tych rezonatorów, które są męskie u mnie i to jest największe wyzwanie dla mnie - zdradza artysta Maćkowi Dowborowi. Jednak nie tylko wokal amerykańskiej gwiazdy pop jest wyzwaniem dla Jeremiego. - Troszkę tam trzeba będzie tą nóżką pokręcić - stwierdza Maciek. - Ona w tym swoim ruchu jest taka hip-hopowa. Bardzo gestykuluje, ma niskie kolanaodnosi się Jeremi do ruchu scenicznego Katy Perry. I dodaje: - Ona jest jak facet. A ja muszę być jak facet, który staje się kobietą. - Jak facet, który stał się kobietą, która nie podkreśla swojej kobiecości – zgodnie podsumowują Jeremi i Maciek.

11. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" premierowo w sobotę, 16 listopada, o godz. 22:10 w Telewizji Polsat. Dodajmy, że w tym odcinku w jury zasiada aktor Kazik Mazur, w zastępstwie za Kacpra Kuszewskiego.

Fragment występu Jeremiego Sikorskiego w roli Katy Perry do obejrzenia już teraz poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Kim jest Jeremi Sikorski i co go łączy z Julią Wieniawą? Sprawdź!