Jeremi Sikorski, uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019", ma wielką rzeszę fanów w Internecie. Sikorski ma 20 lat. Urodził się 20 kwietnia 1999 roku w Warszawie. Od najmłodszych lat interesował się muzyką. Już w 2006 roku Jeremi nawiązał współpracę z Teatrem Muzycznym „Roma”. Występował w spektaklach "Akademia pana Kleksa" i "Aladyn JR". Gdy miał 14 lat, Sikorski podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną. Rok później wydał swój pierwszy singel „Bez niej nie byłoby nas". W kolejnym roku wydał debiutancki album "Otwórz się na świat". Jeremi wydał jeszcze dwa albumy studyjne - w 2016 i 2018 roku. Ten ostatni dotarł do wysokiego 11. miejsca na listach sprzedaży w Polsce.

Jeremi Sikorski i Julia Wieniawa

Jeremi Sikorski przyjaźni się z Julią Wieniawą. Kiedyś sądzono nawet, że są parą. Jednak łączy ich jedynie bliskie koleżeństwo. Wieniawa wystąpiła nawet w teledysku Sikorskiego do piosenki "Bez niej nie byłoby nas". Jeremi i Julia spotykali się już jako dzieci w teatrach i na kursach aktorsko-wokalnych. Podczas gdy ona skupiła się bardziej na aktorstwie, on wybrał muzyczną ścieżkę. Choć pamiętajmy, że Wieniawa również śpiewa i ma w planach wydanie płyty. Wieniawa i Sikorski zaśpiewali nawet razem utwór "Shallow", który w oryginalnie wykonują Lady Gaga i Bradley Cooper. Swój cover zamieścili na Instagramie.

Jeremi Sikorski - Instagram

Jeremi Sikorski na Instagramie może się pochwalić imponującą liczbą followersów. Obserwuje go ponad 393 tysiące osób. Jego konto ma nazwę "JEREMI", a znajdują się na nim głównie zdjęcia związane z działalnością muzyczną Sikorskiego, jak również związane z jego życiem prywatnym. Na jedynym z nich Jeremi przytula i całuje dziewczynę. Widać tylko, że to smukła brunetka. Kim jest dziewczyna Jeremiego Sikorskiego - tego jak dotąd muzyk nie zdradził ani nikomu nie udało się tego ustalić.

Jeremi Sikorski, Małgorzata Leitner i agencja AVANT

Zawodowo Jeremi Sikorski reprezentowany jest przez Małgorzatę Leitner, agentkę artystów, oraz jej agencję AVANT. Leitner odpowiada m.in. za sukces Joanny Krupy w Polsce. Współpracowała także z Magdaleną Mielcarz, Kasią Struss i Dodą. Obecnie zajmuje się m.in. Sandrą Kubicką, Julią Janulewicz i Karoliną Pisarek. To właśnie dzięki działaniom agencji AVANT Sikorskim zainteresowała się telewizja Polsat i zaprosiła go do 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".