KoniecParyskiego Tygodnia Mody wcale nie oznaczał końca imprez. We wtorek, tuż po pokazie marki Kenzo, który zamykał oficjalny kalendarz Paris Fashion Week, na słynnej Rue Saint Honore odbyło się oficjalne ponowne otwarcie flagowego butiku marki Longchamp. Na wytworny koktajl dziennikarzy i gwiazdy zaprosiła rodzina Cassegrain, do której należy brand Longchamp.

Imponujący piętrowt butik Longchamp, usytuowany przy ulicy Saint Honore 404, był pięknie oświetlony, a z wnętrza wypływały dźwięki rockowej muzyki. DJ-em była tego wieczoru Soko, francuska piosenkarka i aktorka, znana przede wszystkim ze swojego niebanalnego, wyrazistego stylu. Do jedzenia gościom serwowano natomiast fois gra, które do złudzenia przypominało... ciasto brownie i ptysie z kremem! Nie ukrywamy, że daliśmy się nabrać.

Najważniejszą gwiazdą, jaka pojawiła się na otwarciu butiku Longchamp, była ambasadorka marki, jak zawsze stylowa Alexa Chung. Alexa chętnie rozmawiała z gośćmi, pozowała do zdjęć i selfie, była w świetnym humorze. Chung występuje m.in. w najnowszej kampanii Longchamp:

Wszyscy zwracali też uwagę na Jessikę Albę, która na Paris Fashion Week przyleciała z Los Angeles. Aktorka podziwiała nową kolekcję toreb Longchamp. Stwierdziła, że cała kolekcja inspirowana jest nieśmiertelnym szykiem aktorki Catherine Deneuve.

W odnowionym, wspaniałym butiku Longchamp w samym sercu Paryża nie zabrakło także Anny Dello Russo, Suzy Menkens, Dereka Blasberga, modelek Liu Wen i Lindsey Wixson oraz rosyjskiej it-girl Leny Perminovej. Po koktajlu w butiku, która skończyła się około północy, towarzystwo przeniosło się na elegancką kolację do luksusowego hotelu na Placu de la Concorde. Gościom do posiłku na żywo śpiewała Imany.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak było na evencie Longchamp>>