Kolekcja Kenzo x H&M wzbudza ogromne emocje już od momentu ogłoszenia współpracy słynnego domu mody i szwedzkiej sieciówki. Fashioniści z całego świata z zapartym tchem śledzą newsy dotyczące współpracy marki z brandem założonym przez Kenzo Takadę. Choć dokładne ceny nie są jeszcze znane, to wiemy już, kiedy kolekcja pojawi się w sklepach. Do oficjalnej premiery, która odbędzie się 3 listopada, został już niecały miesiąc! Tymczasem pierwsze gwiazdy pojawiają się w projektach z głośno zapowiadanej linii! Jedna z nich to amerykańska aktorka Jessica Alba, a druga – popularna polska blogerka Maffashion!

ZOBACZ KONIECZNIE: JESSICA ALBA zachwyca na okładce "Vogue Australia". Wow! [FOTO]

Jako pierwszą w ubraniach Kenzo X H&M mogliśmy oglądać amerykańską aktorkę Jessicę Albę. Gwiazda przechadzała się po ulicach Nowego Jorku w sukience, która może się okazać prawdziwym hitem kolekcji. Sukienka uszyta jest z dwóch typów materiału o różnych wzorach. Każdy z nich charakteryzuje jednak bogaty, kolorowy nadruk, tak charakterystyczny dla domu mody Kenzo.

Alba nie jest jednak jedyną gwiazdą, która miała szczęście założyć ubrania z kolekcji Kenzo x H&M na długo przed jej premierą. Swoimi zdjęciami w ubraniach z tej limitowanej linii pochwaliła się już także Maffashion!

CZYTAJ TEŻ: Karolina Gilon i Maffashion na premierze kolekcji Rity Ory dla marki Tezenis [EXCLUSIVE]

Blogerka wystąpiła w charakterze modelki w sesji zdjęciowej, w której wykorzystano rzeczy z kolekcji. Sesję przygotowano dla jednego z magazynów, który ma trafić do sprzedaży lada moment! Maff nie pokazała jednak zbyt wiele. Zdjęcie zresztą szybko zniknęło z jej Instagrama. Na fotce udało nam się natomiast zauważyć, jak blogerka przymierza m.in. dużą czapkę z daszkiem, etniczny płaszcz  i body z kolekcji Kenzo x H&M - wszystko w barwne i egzotyczne wzory prostu z dżungli

WIĘCEJ O MAFFASHION TEŻ TUTAJ: Anja Rubik, Maffashion i Irina Shayk na pokazie bielizny Intimissimi on Ice w Weronie [ZDJĘCIA]

Czy stylizacje Jessiki Alby i Maffashion zainspirują Was do zakupu ubrań z linii Kenzo x H&M? Przypominamy, że ta kolekcja trafi do sprzedaży 3 listopada.

Coś czujemy, że w burym i szarym polskim listopadzie warszawskie ulice zamienią się w wybieg dla pstrokato ubranych fashionistów! Będziecie wśród nich?

CZYTAJ O KENZO TAKADA: KENZO TAKADA Życie projektanta wystawione na aukcję