Jessica Alba urodziła! Aktorka i jej mąż Cash Warren właśnie zostali rodzicami. Para jest ze sobą już 9 lat i mają dwie córki - Honor Marie oraz Haven Garner. Teraz do szczęśliwej gromadki, dołączył... braciszek. Świeżo upieczeni rodzice postanowili dać chłopcu na imię Hayes, tym samym kontynuując tradycję nazywania swoich dzieci imionami na literę "H". Co ciekawe, Jessica Alba od razu pochwaliła się zdjęciem synka na Instagramie, nie decydując się na sprzedanie zdjęć dziecka kolorowym magazynom.

Jessica Alba urodziła syna

"Najlepszy prezent na powitanie Nowego Roku! Cash i ja jesteśmy tacy wdzięczni, a Honor i Haven już mają bzika na punkcie swojego małego braciszka" - podpisała zdjęcie synka Jessica Alba.

Jessica Alba od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood. Amerykanka od dawna dzieli jednak swój czas nie tylko pomiędzy pracę na planach filmowych i prowadzenie swojej własnej firmy Honest, produkującej ekologiczne kosmetyki, ale również na wychowywanie dwóch córek - Honor Marie (9) i Haven Garner (5). Jessica Alba nie ulega również panującej w show-biznesie modzie na częste zmienianie życiowych partnerów. Aktorka od 2008 roku jest szczęśliwą żoną Casha Warrena. Jej ukochany rzadko pojawia się z nią na branżowych imprezach, a ona też raczej niechętnie pokazuje go publicznie - gwiazda bardzo ceni sobie prywatność. 

Jessica Alba zdecydowała się jednak na pokazanie zdjęcie nowo narodzonego synka na Instagramie: