Jessica Alba od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood. Amerykanka od dawna dzieli jednak swój czas nie tylko pomiędzy pracę na planach filmowych i prowadzenie swojej własnej firmy Honest, produkującej ekologiczne kosmetyki, ale również na wychowywanie dwóch córek - Honor Marie (9) i Haven Garner (5). Jessica Alba nie ulega również panującej w show-biznesie modzie na częste zmienianie życiowych partnerów. Aktorka od 2008 roku jest szczęśliwą żoną Casha Warrena. Jej ukochany rzadko pojawia się z nią na branżowych imprezach, a ona też raczej niechętnie pokazuje go publicznie - gwiazda bardzo ceni sobie prywatność. Teraz jednak zrobiła wyjątek i postanowiła podzielić się z fanami szczęśliwą nowiną! Jessica Alba jest w trzeciej ciąży! A oznajmiła to w wyjątkowo uroczy sposób. Jaki?

 

Jessica Alba jest bardzo aktywna na swoim Instagramie - śledzi ją tam ponad 11 milionów fanów. Aktorka dzieli się z nimi inspirującymi cytatami, słodkimi zdjęciami z dziećmi, czy seksownymi sesjami zdjęciowymi. Niedawno to właśnie na swoim instagramowym profilu oznajmiła swoim obserwatorom, że... spodziewa się trzeciego dziecka. A zrobiła to w naprawdę oryginalny sposób!

POLECAMY: KSIĄŻĘ GEORGE Dlaczego syn księcia Williama i Kate Middleton nosi tylko krótkie spodenki? Ta odpowiedź Was zaskoczy!

Jessica Alba dodała słodki film ze swoimi dwiema córeczkami, Honor Marie i Haven Garner. Każda z nich trzyma balona z inną liczbą - najstarsza dziewczynka z numerem 1, druga córka gwiazdy z numerem 2, a sama Jessica z numerem 3, co oznacza, że trzecie dziecko aktorki już w drodze! Tym razem będzie to dziewczynka, czy chłopiec? Tego jeszcze nie wiadomo, ale na pewno wkrótce się o tym przekonamy!

Serdecznie gratulujemy pięknej, przyszłej mamie!