Jessica Mercedes Kirschner w tym roku spędza czas głównie w rozjazdach.Na początku roku blogerka miała okazję zwiedzić Berlin, Mediolan, Paryż, a nawet Bangkok. Wzięła również udział w prestiżowych zagranicznych tygodniach mody, Tym razem Jessica zdecydowała się na Los Angeles. To popularny ostatnio kierunek - w LA wypoczywa też Doda, a niedawno przyleciała tam także inna blogerka modowa, Maffashion.

Jessica Mercedes, jak przystało na gwiazdę social mediów, pochwaliła się na swoim Facebooku i Instagramie zdjęciami z podróży. Choć już sam widok z okna jej hotelu wprawia wszystkich w zachwyt, to Jess zamieściła też gorące zdjęcia, na których widać jej idealną sylwetkę. 

Kirschner uwieczniła na zdjęciach również główne punkty atrakcji - sklep rodem z Hogwartu, największy diabelski młyn na świecie czy słynne burgery z restauracji Gordona Ramsey'a. 

Głównym celem podróży do Stanów Zjednoczonych Jessici Mercedes jest jednak festiwal muzyczny Coachella,który rozpocznie się już za dwa dni. Co roku na tej imprezie widzimy największe gwiazdy muzyki, ale nie tylko na scenie, lecz także wśród publiczności. Tegorocznymi gwiazdami festiwalu będą m.in. Sia czy Ellie Goulding, a na widowni nie zabraknie na pewno takich gwiazd mediów, jak Kendall i Kylie Jenner, Gigi Hadid, Katy Perry czy Kate Bosworth.