17 maja 2017 roku rozpoczął się 70. Festiwal Filmowy w Cannes. Na czerwonym dywanie w Cannes od kilku dni pojawiają się światowe gwiazdy w szykownych kreacjach. Pozują jednak nie tylko gwiazdy wielkiego ekranu, ale również ambasadorki L’Oreal Paris, m.in. Julianne Moore, Eva Longoria czy Susan Sarandon czy Barbara Palvin.  W tym roku marka L'Oreal obchodzi jubileusz. Od 20 lat L'Oreal Paris jest sponsorem festiwalu w Cannes oraz Oficjalnym Kreatorem Makijażu, dbającym o urodę największych gwiazd. W tym Polek! Przypomnijmy, że w zeszłym roku na zaproszenie marki w Cannes gościła Margaret, a dwa lata wcześniej - Weronika Załazińska. Od zeszłego roku markę L'Oreal w Cannes reprezentuje Grażyna Torbicka. Torbicka jest oficjalną ambasadorką marki.

W tym roku po raz drugi nasz kraj i L’Oreal Paris reprezentuje w Cannes Grażyna Torbicka. W tym roku dziennikarka pozuje w eleganckich kreacjach autorstwa Violi Piekut. Jako globalna ambasadorka marki Torbicka świetnie prezentowała się na czerwonym dywanie. W tym roku towarzyszyła jej znana polska blogerka, Jessica Mercedes Kirschner, która pojechała do Cannes jako wysłanniczka marki.

ZOBACZ: DODA, GRAŻYNA TORBICKA, JESSICA MERCEDES w Cannes 2017. Poznajcie szczegóły ich stylizacji!

Obie panie wczorajszego wieczoru świętowały z marką podczas gali 20-lecia współpracy L’Oreal i Festiwalu Filmowego w Cannes. Jessica Mercedes zaprezentowała się w czarnej kreacji od Łukasza Jemioła, a Grażyna Torbicka w białej sukni od Violi Piekut. Obie panie świetnie wyglądały na czerwonym dywanie w Cannes. Pozowały w towarzystwie najsłynniejszych modelek  - Iriny Shayk, Doutzen Kroes czy Barbary Pavlin. Przypomnijmy, że festiwal w Cannes 2017 to pierwsze wielkie wyjście Iriny Shayk, która zaledwie kilka tygodni temu została mamą!

ZOBACZ: IRINA SHAYK W CANNES zaledwie miesiąc po porodzie na czerwonym dywanie! Wraca w wielkim stylu

Czerwony dywan w Cannes tego wieczoru swoją obecnością uświetniły także Eva Longoria oraz Paris HiltonZobaczcie w naszej galerii, kto wraz z L’Oreal Paris świętował 20-lecie marki w Cannes!