Kasia Tuski Jessica Mercedes Kirschner poleciały na pokaz Chanel do Paryża. To jedyne dwie blogerki z Polski, jakie otrzymały oficjalne imienne zaproszenia mody na ten wyjątkowy pokaz, odbywający się w ramach Paris Fashion Week Haute Couture. Chanel, jak wiadomo, zachwyca od zawsze, niezmiennie. Każdy pokaz tego francuskiego domu mody zorganizowany jest perfekcyjnie, modelki starannie dobrane, a projekty zapierają dech w piersiach. Zaproszenie na pokaz Chanel to bardzo prestiżowe wyróżnienie, szczególnie, gdy chodzi o kolekcję Haute Couture. Za nimi również stoi Karl Lagerfeld, dyrektor kreatywny marki. Podobno to właśnie on ostatecznie zatwierdza oficjalne zaproszenia na pokaz, jakie są później rozsyłane przez dom mody Chanel. Tym razem zgodził się na zaproszenie Jessicki Mercedes i Kasi Tusk. Jak Polki spędziły czas w Paryżu? Już są ZDJĘCIA!

Jessica Mercedes i Kasia Tusk gościły dzisiaj na absolutnie wyjątkowym pokazie Chanel. Polskie blogerki całe wydarzenie zrelacjonowały dokładnie na Snapchacie oraz na Instagramie. Jest to zapewne jedno z największych osiągnięć w ich modowej karierze. Bo na pokazie Chanel chciałby być - nie oszukujmy się - każdy. Stąd też w nieoficjalnym obiegu cena zaproszenia na pokaz Chanel to ponad 20 tysięcy dolarów! Polska reprezentacja blogosfery została ugoszczona w luksusowym paryskim hotelu, a po pokazie dziewczyny udały się na specjalną kolację, również wydaną przez Chanel.

„CHANEL, spełniliście moje małe blogowe marzenie – dziękuję bardzo!” - napisała na Instagramie Jessica Mercedes.

Pokaz Chanel Haute Couture jesień-zima 2017/2018 miał miejsce w Grand Palais w Paryżu. Karl Lagerfeld specjalnie na to wydarzenie zbudował we wnętrzu zabytkowego budynku swoją własną... wieżę Eiffla! Cała scenografia show była bardzo paryska i spektakularna, tak samo jak i nowa kolekcja Chanel. W projektach dominował, jak niemal zawsze, tweed. Tweedowe były płaszcze z obszernymi rękawami, garsonki, krótkie żakiety, sukienki, a także kapelusze. Pojawiły się też jedwabne sukienki z ozdobnymi dekoltami. Całość, jak na kolekcję Haute Couture, była bardzo klasyczna i stonowana. Dominował granat, czerń i biel. Każdy projekt był tak bardzo spójny z wizerunkiem marki, że niemal "krzyczał" Chanel.

Na pokazie Chanel podczas Tygodnia Mody w Paryżu oprócz polskich blogerek były także włoska blogerka Chiara Ferragni, piosenkarka Katy Perry czy aktorka Tilda Swinton. Jessica Mercedes na pokazie Chanel zaprezentowała się w kobiecej czarnej sukience marki Self Portrait. Dodatki, jakie dobrała do sukienki, pochodzą oczywiście z kolekcji Chanel (torebka i biżuteria). Kasia Tusk wybrała na tę okazję ulubiony zestaw kolorystyczny Coco Chanel - duet czerni i bieli. Miała sobie uroczą białą sukienkę koktajlową, wykończoną czarną tasiemką.

Zobaczcie zdjęcia Kasi Tusk i Jessicki Mercedes z PARYŻA>>