Selfie Jessiki Mercedes Kirschner z Kim Kardashian będzie chyba najwyżej lajkowanym zdjęciem na Instagramie polskiej blogerki. Tylko w ciągu 10 minut od opublikowania zdjęcie polubiło 3 tysiące osób. W chwili, gdy publikujemy ten artykuł, selfie ma niemal 8 tysięcy laków.

Jessica Mercedes jest na zdjęciu równie stylowa, co Kim Kardashian. Pozuje w futurystycznych okularach przeciwsłonecznych i żółtej sukience. Kim ma na sobie białą prążkowaną sukienkę, która idealnie podkreśliła jej kobiece kształty.

Kiedy Kim Kardashian pomaga ci zrobić selfie tuż po pokazie Yeezy Season 4 - napisała Jessica.

Kim Kardashian to w tej chwili gwiazda numer 1 w USA. Przebiła Madonnę, Beyonce i Lady Gagę. Choć nie gra, nie śpiewa i zdaje się nie ma żadnego większego talentu, jest powszechnie uwielbiana. Na Instagramie Kim obserwują prawie 82 miliony fanów. Jej popularność poszybowała w górę, gdy związała się z raperem i producentem muzycznym Kanye Westem. Wielką sławą, a także uznaniem w branży mody, cieszy się także przyrodnia siostra Kim, Kendall Jenner. Dziś jest top modelką i muzą Karla Lagerfelda.