Jessica Mercedes często podkreśla w wywiadach, że nie pochodzi z bogatej rodziny, a wszystko co udało się jej osiągnąć, zdobyła swoją ciężką pracą. Blogerka nie ukrywa, że wychowywała się bez ojca, a matka urodziła ją w wieku zaledwie 20 lat. Gdy tylko Jessica dorobiła się na swojej działalności w internecie, zaczęła wspierać finansowa swoją mamę - m.in. co miesiąc przelewać jej pieniądze i opłacać jej czynsz.

Z czasem na szczęście życie ułożyło się nie tylko sławnej w sieci córce, ale także jej matce. Na początku długiego weekendu czerwcowego, Jessica Mercedes poinformowała niemal milion swoich obserwatorów na Instagramie, że w sobotę wybiera się na ślub swojej ukochanej mamy. Z tej okazji blogerka postanowiła zaprezentować wszystkim swoją kreacją na wesele. Wybór padł na wielowarstwową tiulową sukienkę w intensywnym różowym kolorze z kolekcji H&M, którą zaprojektował światowej sławy Giambattista Valli.

Tak, to sukienka, którą premierowo w Cannes założyła Kendall Jenner. To projekt Giambattista Valli dla H&M! Tę sukienkę można było kupić tylko po 1 sztuce z rozmiaru w kilkunastu sklepach H&M na całym świecie, więc mam trochę kolekcjonerską zdobycz - pochwaliła się Mercedes na InstaStory.

Dodajmy, że tiulową sukienkę z kolekcji Giambattista Valli x H&M można było kupić w Polsce za 1299,99 zł.

Zobacz zdjęcia Jessiki Mercedes w sukience na wesele jej matki w GALERII >>

 

SPRAWDŹ TEŻ: Giambattista Vall - kim jest słynny projektant? Sylwetka gwiazdy mody [ZDJĘCIA]