Festiwal Filmowy w Cannes obchodzi w tym roku swoją 70-tą rocznicę i od tylu właśnie lat przyciąga na Lazurowe Wybrzeże plejadę światowych gwiazd. W tym roku również nie zabrakło najbardziej wybitnych aktorów, reżyserów oraz producentów filmowych oraz polskich blogerek modowych. W Cannes zaprezentowała się już Maffashion, która na czerwonym dywanie zadała szyku w pięknej rozłożystej białej sukni w kwiatowy wzór francuskiej marki Corizzi Paris. Wyglądała naprawdę zjawiskowo, a jej fani byli zachwyceni! Teraz na zaproszenie marki L’Oréal Paris, do Francji poleciała druga topowa blogerka - Jessica Mercedes. L’Oréal od 20 lat jest oficjalnym makijażystą gwiazd na festiwalu w Cannes i właśnie z tej okazji 24 maja organizuje uroczystą galę na której pojawią się Jessica, oraz polska ambasadorka marki - Grażyna Torbicka. Na razie Mercedes zdążyła już uczestniczyć w konferencji marki, gdzie gościem specjalnym była Eva Longoria i z którą zrobiła sobie pamiątkowe selfie.

ZOBACZ TEŻ: MAFFASHION W CANNES Polska blogerka na Festiwalu Filmowym w Cannes! Jak wyglądała?

Jessica zapowiedziała, że jej suknia na czerwony dywan powstanie we współpracy z polskim projektantem Łukaszem Jemiołem. Nie zdradziła jeszcze szczegółów, ale wiadomo, że projekt będzie klasyczny i bardzo kobiecy. 

Mercedes pojawiła się w Cannes 4 lata temu, gdzie poleciała na zaproszenie marki Magnum. Jess jako nastolatka, nie prezentowała się jednak wtedy na festiwalu w eleganckim wydaniu, a raczej w luźnych i dziewczęcych stylizacjach. Pamiętacie jak wyglądała kilka lat temu? 

Jeśli nie - koniecznie sprawdźcie w naszej GALERII ;) 

Czekamy ze zniecierpliwieniem na to, jak Jess zaprezentuje się w Cannes w tym roku!