Jessica Mercedes Kirschner od kilku lat konsekwentnie buduje swoją markę i przez wielu uznawana jest obecnie za najważniejszą polska blogerkę modową. Symbolem sukcesu młodej poznanianki jest z pewnością fakt, że coraz częściej traktowana jest nie jako przedstawicielka mediów, ale gwiazda.

Teraz Kirschner osiągnęła kolejny ogromny sukces, któremu pozazdrości jej niejedna celebrytka. Blogerka trafiła właśnie na okładkę nowego numeru magazynu "Joy". W wywiadzie dla pisma Jessica Mercedes zdradziła kulisy swojej pracy. Okazuje się, że prowadzenie popularnej strony to ciężka praca!

- Uważam, że prowadzenie bloga trzeba kochać - powiedziała blogerka. - Można się tego nauczyć, jeśli masz pasję. Bycie swoim własnym szefem jest trudne. Musisz dbać o swoje interesy.

Kirschner przyznała też, że przygotowanie jednego wpisu na jej bloga potrafi zająć nawet trzy dni!

- Jeden post przygotowuje dwa, trzy dni. Jeden dzień robimy zdjęcia, pozostały czas zajmuje ich obróbka - powiedziała. - Od kiedy prowadzę bloga, jestem codziennie podłączona do internetu i nie wychodzę z domu bez telefonu i laptopa. Można powiedzieć, że pracuję od rana do wieczora, bo całe moje życie i pasja stały się pracą, w których nie ma wolnego dnia.

Myślicie, że Jessica rzeczywiście się przepracowuje?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Jessica Mercedes Kirschner - Szczerze o swojej sławie!